נתניהו נפגש עם המלך עבדאללה בירדן בנושא הסורי

העיתון ״אל קודס אל ערבי״ היוצא לאור בלונדון מדווח על ביקור חשאי של ראש הממשלה בירדן. על פי הדיווח, הוא דן עם עבדאללה בחשש שמשטרו של הנשיא, בשאר אל אסד, ישתמש בנשק כימי נגד האופוזיציה למשטרו ובאפשרויות התגובה. בלשכת ראש הממשלה סירבו להתייחס

Print Friendly

ראש הממשלה והמלך הירדני בפגישה קודמת (צילום: אבי אוחיון/ לע"מ)

ראש הממשלה והמלך הירדני בפגישה קודמת (צילום: אבי אוחיון/ לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר בחשאי לירדן, שם נפגש עם המלך עבדאללה. כך מפרסם היום (יום ד') העיתון ״אל קודס אל ערבי״ היוצא לאור בלונדון. בלשכת ראש הממשלה מסרבים להתייחס לידיעה הזאת.

על פי העיתון הלונדוני, נתניהו דן עם המלך עבדאללה במצב בסוריה, מחשש שמשטרו של הנשיא, בשאר אל אסד, ישתמש בנשק כימי נגד האופוזיציה למשטרו.

יצויין כי אין זו הפעם הראשונה שנושא זה עולה בתקשורת הבינלאומית. לפני כשלושה שבועות דווח כי ישראל ביקשה מירדן "אור ירוק" לתקיפת מתקני הנשק הכימי של סוריה. לפי הדיווח, שלח נתניהו פעמיים שליחים של המוסד לעמאן, כדי לתאם את הנושא עם הירדנים ולקבל את אישורם למהלך – אולם הירדנים סירבו לתת את הסכמתם לפעולה, בנימוק כי התנאים למהלך שכזה לא בשלו.

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על נתניהו נפגש עם המלך עבדאללה בירדן בנושא הסורי

  1. מאת Lisa‏:

    אני תוהה מה הוא מצפה מהמלך