נתניהו: להחריף סנקציות נגד איראן ולאיים בסנקציות צבאיות

בפגישה עם שר החוץ של סרי לנקה אמר עוד ראש הממשלה: "איראן ממשיכה להתריס נגד הקהילה הבין-לאומית ולא נראה שהיא מבקשת לסיים את תכנית הגרעין הצבאית שלה. כמו קוריאה הצפונית, היא ממשיכה להתנגד לכל הסטנדרטים הבין-לאומיים"

Print Friendly

ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לעולם להחריף את הסנקציות ולהבהיר שאם איראן תמשיך בתכנית, תהיינה סנקציות צבאיות. נתניהו אמר זאת שעה שנפגש היום עם שר החוץ של סרי-לנקה.

לאיים בסנקציות צבאיות. נתניהו ושר החוץ שלך סרי לנקה. (צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ)

לאיים בסנקציות צבאיות. נתניהו ושר החוץ שלך סרי לנקה. (צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ)

"איראן ממשיכה להתריס כנגד הקהילה הבין-לאומית, ולא נראה שהיא מבקשת לסיים את תכנית הגרעין הצבאית שלה", אמר ראש הממשלה. "כמו קוריאה הצפונית, היא ממשיכה להתנגד לכל הסטנדרטים הבין-לאומיים. עקב כך, אני סבור שהקהילה הבין-לאומית נדרשת להחריף את הסנקציות ולהבהיר שאם איראן תמשיך בתכנית, תהיינה סנקציות צבאיות. איני חושב שיש אמצעים אחרים שיגרמו לאיראן להישמע לדרישות הקהילה הבין-לאומית".

 ראש הממשלה אמר עוד כי ישראל עומדת בפני אתגרים גדולים בנושאי ביטחון ושלום, "כאשר השלום, הוא השלום עם הפלסטינים".

נתניהו בירך את שר החוץ של סרי לנקה ואמר לו כי זוהי הזדמנות לחזק את היחסים בין סרי לנקה לישראל.

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.