ישראייר מונתה מוביל סדיר לרודוס ולכרתים

מטוס ATR-42 האחרון שפעל 15 שנה בשירותה עוזב את החברה. בסוף השבוע הוא ביצע את טיסתו האחרונה. ב-2014 תקלוט החברה מטוס איירבס A-320 נוסף

Print Friendly

שר התחבורה ישראל כץ מינה אמש את חברת ישראייר למוביל סדיר בקווי טיסות תל אביב – רודוס ותל אביב – הרקליון (כרתים). עד היום ביצעה החברה טיסות שכר ליעדים אלו.

קבלת הרישיון לטיסות סדירות לקווים אלו מהווה נדבך נוסף בהיערכות האסטרטגית של ישראייר להרחבת היעדים אליה תטוס החברה. ישראייר נערכת על פי התחזיות לגידול בתנועת הנוסעים בקוויה לטווחים קצרים ובינוניים, במיוחד לאירופה. בהתאם לכך היא תקלוט לצי מטוסיה ב-2014 מטוס איירבס A320 חדש נוסף.

ATR-42 הוחזר לבעליו

בינתיים החזירה ישראייר את מטוס ATR-42 לבעלים של המטוס. דגם מטוס זה שימש את ישראייר במשך 15 שנים, בעיקר לטיסות פנים ארציות. עם החזרת המטוס באחרון מדגם זה הפכה ישראייר לחברת התעופה עם צי המטוסים החדש בישראל.

מטוס ATR-42 שימש את ישראייר בטיסות הפנים ארציות לאילת, מאז נקלט בחברה ביוני 1998. כיום לאחר שסיימנו את החכירה והמטוס הוחזר לבעלים שלו בארה"ב, הפכה ישראייר לחברת התעופה עם צי המטוסים החדש ביותר בישראל – שני מטוסי איירבס – שני מטוסי איירבס A-320, בני שנתיים וחצי ושני מטוסי ATR-72 בני שנה וחצי", מסביר דורי שושן סמנכ"ל השיווק של החברה.

עוד הוסיף שושן, כי: "עם קבלת המינוי של ישראייר להפעלת טיסות סדירות לאיי רודוס וכרתים שהינם היעדים הפופולאריים מאוד בקרב הישראליים, נערכת החברה כבר לקראת עונת הקיץ הקרוב כדי לשווק חבילות נופש לבתי מלון מדרגת תיירות גבוהה במקומות אלה, הכוללים אטרקציות לכל המשפחה".

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, תעופה, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.