יחימוביץ': ביטול עסקת דנקנר – ניצחון אדיר למאבק הציבורי

"הסתיים העידן שבו משתמשים חופשי בכספי חוסכים, וכשכושלים עסקית – ממשיכים לחיות כמו מלכים, ושוב אתם משלמים", אומרת יחימוביץ'

Print Friendly

"ניצחון אדיר" – כך מכנה יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ' את ביטול עסקת מחיקת החוב לנוחי דנקנר, ע"י בנק לאומי לישראל.

"בוטלה העסקה המפוקפקת עם נוחי דנקר וזה נצחון אדיר שלכם!", כתבה הערב יחימוביץ' בעמוד הפייסבוק שלה. "מתברר שהציבור לא אדיש, לא מנומנם, נבון ומבין גם בהסדרי חוב – בעיקר בכאלה שאי הצדק וחוסר ההגיון הכלכלי זועק מהם.

"מסר ברור לטייקונים הממונפים". יחימוביץ (צילום: דן בר דוב)

"מסר ברור לטייקונים הממונפים". יחימוביץ (צילום: דן בר דוב)

"מסר ברור הועבר לטייקונים הממונפים: הסתיים העידן שבו משתמשים חופשי בכספי חוסכים, וכשכושלים עסקית – ממשיכים לחיות כמו מלכים, ושוב אתם משלמים. בואו רק נזכור שהקרב לא תם. גל הסדרי חוב גדול עומד בפתח. אלא שאתם הצבתם תמרור אזהרה חד וברור לטייקונים הממונפים, לבנקים, לגופים המוסדיים, ולרגולטורים".

גם ח"כ דב חנין הביע שביעות רצון מביטול העסקה. "זה צעד בכיוון הנכון בעקבות הודעת ההשהיה מאמצע השבוע", כתב בעמוד הפייסבוק שלו. "הלחץ הציבורי עובד וצריך להימשך. עכשיו נדרש צעד נוסף: לקחת את השליטה בתאגידי דנקנר. זה נכון יותר כלכלית והרבה יותר צודק מלקחת את הדירה של ריקי כהן כשהיא לא משלמת חובות משכנתא".

[related-posts]

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.