נתניהו בירך את המתעמל אלכס שטילוב

"הבאת המון כבוד למדינה וגם הישג אישי עצום", אמר נתניהו. שטילוב: אני מקווה לשמוע את ההמנון גם באולימפיאדה

Print Friendly

ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר הערב לברך את המתעמל אלכס שטילוב שזכה באליפות אירופה. "הבאת המון כבוד למדינה וגם הישג אישי עצום", אמר נתניהו. "אני חושב שזה בלתי רגיל, קו ישיר – שמינייה מסיימת באולימפיאדה, אליפות אירופה. אנחנו מאחלים לך שתייצג אותנו בכבוד בריו, ואני בטוח שתעשה את זה.

"אתה תעמוד שם זקוף, אני בטוח. לא שאתה לא יכול להיות גמיש, ראיתי שאתה מסוגל לדברים מופלאים, אבל בסוף תעמוד שם עם גב זקוף וזה הדבר שמביא הכי הרבה גאווה לכולנו. הרבה ברכות והרבה הצלחה".

ראש הממשלה צופה במתעמל אלכס שטילוב (צילום ארכיון:משה מילנר/לע"מ)

ראש הממשלה צופה במתעמל אלכס שטילוב (צילום ארכיון:משה מילנר/לע"מ)

"הבאת המון כבוד למדינה וגם הישג אישי עצום", אמר נתניהו. "אני חושב שזה בלתי רגיל, קו ישיר – שמינייה מסיימת באולימפיאדה, אליפות אירופה. אנחנו מאחלים לך שתייצג אותנו בכבוד בריו, ואני בטוח שתעשה את זה. אתה תעמוד שם זקוף, אני בטוח. לא שאתה לא יכול להיות גמיש, ראיתי שאתה מסוגל לדברים מופלאים, אבל בסוף תעמוד שם עם גב זקוף וזה הדבר שמביא הכי הרבה גאווה לכולנו. הרבה ברכות והרבה הצלחה".

אלכס שטילוב הודה לראש הממשלה ואמר: "אני מקווה שאעשה את זה. סוף-סוף זכיתי במדליית זהב, שמעתי את ההמנון, ואני מקווה גם באולימפיאדה לשמוע".

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, אתלטיקה, בארץ, חדשות בארץ, ספורט, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.