ראשי כבש ופרה כרותים בכיכר בבאר שבע

אלמונים הניחו אותם ברחבה היפייפיה של המזרקה ובסמוך להם נכתב בגרפיטי: "בסבל כולם שווים. לארוחה יש תחליף, לחיים אין". במשטרה מעלים אפשרות, שהמעשה בוצע ככול הנראה על ידי אלמונים השייכים לקבוצה שביצעה בת"א מיצג דומה בכיכר דיזינגוף בחודש מרץ

Print Friendly

בשלוש השנים האחרונות מנסה העיר באר שבע, יש אומרים בהצלחה יתרה, להידמות לכרך הגדול שלא נח לרגע. הבוקר (שני) התקבל טלפון במוקד העירוני של העירייה מתושב העיר, שדיווח כי בכיכר המזרקות, הסמוכה לרחוב יהודה הלוי בשכונה היוקרתית רמות, הוא הבחין בראשי בהמות כרותים. עובדי אגף שפ"ע, בראשותו של אמנון כהן, הגיעו למקום וגילו שאלמונים הניחו ראשים של פרה וכבש כרותים ברחבה היפייפיה של המזרקה ובסמוך להם נכתב בגרפיטי: "בסבל כולם שווים. לארוחה יש תחליף, לחיים אין".

עובדי העירייה פינו את המפגע ושוטרים שהגיעו לזירת האירוע אספו נתונים ופתחו בחקירה. גורמים במשטרה מעלים אפשרות, שהמעשה בוצע ככול הנראה על ידי אלמונים השייכים לארגון למען בעלי חיים - קבוצה שביצעה בחודש מרץ בתל אביב מיצג דומה בכיכר דיזינגוף. אז הונחו ראש של עז עם הכיתוב: "נגד שחיטות בעלי חיים". מיצגים דומים התגלו באותו יום ברחוב אבן גבירול וביפו.

Print Friendly
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.