טופ בונוס האטרקטיבי של אייר ברלין

זכתה כתוכנית שמציעה את המספר הגדול ביותר של זכייה במושבים בטיסה. את ההשוואה בין התוכניות השונות ביצעה חברת הייעוץ האמריקנית IdeaWorks, באמצעות בדיקה של 7,560 הזמנות

Print Friendly

תוכנית נקודות הנוסע המתמיד של אייר ברלין טופ בונוס (topbonus), זכתה בפעם רביעית ברציפות, כתוכנית שמציעה את המספר הגדול ביותר של זכייה במושבים בטיסה. את ההשוואה בין תוכניות הנוסע המתמיד של חברות התעופה השונות ביצעה חברת הייעוץ האמריקנית הידועה IdeaWorks, באמצעות בדיקה של 7,560 הזמנות, באתרי האינטרנט של 25 תוכניות הנוסע המתמיד במשך חודש במרץ השנה. במסגרת ההשוואה הזאת נבדקו גם תוכניות הנוסע המתמיד של חברות התעופה הגדולות והמובילות בעולם.

כ-3 מיליון לקוחות משתתפים בתוכנית הנוסע המתמיד של טופ בונוס ונהנים מההטבות הבלעדיות הניתנות על ידי שותפי התוכנית כגון בתי מלון, השכרת מכוניות, ביטוח וכתבי עת.

הודות לחברות בברית התעופה Oneworld , הפך טופ בונוס להיות יותר אטרקטיבי לנוסעים מתמידים היות ולמחזיקי כרטיס טופ בונוס ישנה גישה בעולם לטרקלינים בנמלי התעופה של החברות בברית Oneworld .

היום תוכנית טופ בונוס היא התכנית השנייה בגודלה בגרמניה השנייה ואחת מתוכניות הנוסע המתמיד בעלות הנאמנות הגדולה ביותר של הלקוחות עם יותר מ-3 מיליון חברים. עם יותר מ-120 חברות תעופה שותפות ונודעות אוספים הלקוחות נקודות טופ בונוס עבור מיילים אותן ניתן לפדות לטיסת פרס ויתרונות נוספים.

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, תעופה, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.