שוטרי ש"י וחיילי גבעתי סכלו פיגוע בחיילים

הבוקר לכד כוח משותף לשוטרי ש"י וגבעתי פלסטיני שנשא בכליו אקדח מאולתר וסכין. בחקירה ראשונית הוא הודה כי תכנן לבצע פיגוע בצומת תפוח ולהרוג חייל

Print Friendly

הבוקר (רביעי), נמנע פיגוע ירי בחיילי צה"ל בפעילות משותפת של סיור משטרתי של מרחב שומרון עם חיילי גבעתי בצומת תפוח. הכוח הבחין בפלסטיני שעורר את חשדם. בחיפוש בכליו נמצא אקדח תוצרת בית. בזמן הפעלת נוהל עצירת חשוד ניסה הפלסטיני להושיט את ידיו לעבר חגורת מכנסיו. השוטרים בלמו אותו ומתחת לחגורת המכנס נמצאה סכין. הוא נכבל ונעצר.

terror

הנשק שנתפס אצל מבצע הפיגוע (צילום: דוברות מחוז ש"י)

בחקירתו בשטח הודה הצעיר כי תיכנן לבצע פיגוע בצומת תפוח. הפלסטיני, תושב מחנה הפליטים עסכר שליד שכם, הועבר להמשך חקירתו לידי כוחות הביטחון. כמו כן, במהלך הלילה (רביעי), עצרו כוחות צה"ל באיו"ש ובבקעה שבעה מבוקשים לחקירה. שני מבוקשים בשכם, אחד בבית אולא מדרום-מערב לבית לחם, שבביתו נמצא רובה ציד ותחמושת. בעת פעילות הכוח בבית אולא, נזרקו לעבר הכוח בקבוקי תבערה ואבנים. איש לא נפגע ולא נגרם נזק לרכוש. שני מבוקשים נעצרו בכפר יטא מדרום לחברון, ושני מבוקשים נעצרו בעוג'א מצפון ליריחו.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.