פלסטיני פרץ למחנה רמה ונורה למוות

הערב פרץ פלסטיני מחסום כניסה לבסיס רמה סמוך לירושלים. חיילי צה"ל פתחו לעברו באש והוא נהרג במקום. חייל צה"ל נפצע קל. בצה"ל מתייחסים את הפריצה כניסיון פיגוע

Print Friendly

פלסטיני שנהג בטרקטור JCB נורה הערב (חמישי) למוות כשפרץ עם הטרקטור לבסיס רמה באיזור א-ראם הסמוך לירושלים, דרומית מזרחית לרמאללה. על פי דברי הפלסטינים מדובר ביוסף אחמד רדאידה בן 28, תושב בית חנינה.  עוד נטען כי כי זמן קצר לפני כן קיבל לידיו צו הריסה לביתו. 

הערב סמוך לשעה 19:00, הגיע הפלסטיני לשער המחנה הצבאי. הוא לא שעה לקריאה לעצור ופרץ פנימה לבסיס כשהחייל השומר שהועף תחילה לאחור מפגיעת המחפרון בשער הבסיס, דולק אחריו וקורא לעברו לעצור. במהלך הפריצה פגע הנהג בג'יפ צה"לי אותו ניסה להניף עם כף המחפרון. בשלב זה הצטרף לחייל קצין צה"ל ושניהם פתחו באש לעבר הפלסטיני ופגעו בו.

המחפרון שפרץ למחנה רמה (צילום: חדשות 24/7)

המחפרון שפרץ למחנה רמה (צילום: דו"צ)

רופאים צבאיים שטיפלו בנהג קבעו את מותו במקום. חייל צה"ל נפצע קל כתוצאה מחפץ שהועף באוויר במהלך השתוללות המחפרון הנהוג על ידי הפלסטיני. הוא טופל במקום. בצה"ל רואים בפריצה לבסיס ניסיון פיגוע.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.