Skip to content

הורוסקופ אהבה 2014

למי צפוי קשר רומנטי, מתי קיימת אופציה להתאהב ומה הם התאריכים המועדים למשבר בזוגיות? האסטרולוגית פנינה כץ מגישה הורוסקופ של אהבה לכבוד ולנטיינ'ס דיי, החל ביום שישי השבוע

הורוסקופ אהבה 2014

למי צפוי קשר רומנטי, מתי קיימת אופציה להתאהב ומה הם התאריכים המועדים למשבר בזוגיות? האסטרולוגית פנינה כץ מגישה הורוסקופ של אהבה לכבוד ולנטיינ'ס דיי, החל ביום שישי השבוע

טלה

בשל נוכחותו המטלטלת של אוראנוס במזל שלכם, רבים מכם עברו ועדיין עוברים תקופות של משבר בזוגיות. עד פברואר 2015 אוראנוס יגיע למעלה ה-15 בטלה, וילידי 30 במרץ עד 5 באפריל עלולים לסבול מפרידות וגירושים. חודש אוקטובר יעצים את הדרמות במערכות היחסים ואת הסיכויים לפרידות פתאומיות בלי אפשרות לחזרה. יחד עם זאת, לפנויים צפויה שנה טובה במיוחד, כשכוכב צדק ייכנס ב-17 ביולי 2014 למזל אריה, לבית האהבות,  וישהה שם עד יולי 2015. כך שאלה הנותרים בודדים והפרודים שביניכם, די מהר יוכלו לחבור לקשר חדש. כניסת ונוס למזל טלה ב-4.5 לפחות עד 16.5 מאתגרת מערכות יחסים. ברם, מ-6 עד 29 במאי צפויות הזדמנויות להתאהבויות. יוני יהיה חודש בעייתי במיוחד, המסכן מערכות יחסים, ואילו חודש יולי יפצה את הבודדים בהתחלות של מערכות יחסים סוערות והתאהבויות, כך גם חודש אוגוסט המוצלח. לפנויים, השבוע האחרון של נובמבר ודצמבר מיטיבים עם בני מזל טלה במפגשים מוצלחים וסיכויים ליצירת קשרים משמעותיים. כך יקרה גם בסוף ינואר 2015, המיטיב עם המחפשים אהבה.

שור

רבים מכם חווים את שבתאי בעקרב בבית הזוגיות (כבר מסוף 2012) כגורם המכביד על היחסים הזוגיים בשנה האחרונה. שבתאי בתפקידו גורם לפיכחון ולצורך להתמודד עם היחסים כפי שהם, ללא אשליות ואוטוסוגסטיה. לעתים מדובר בקשיים של בני הזוג וירידת מתח חיובי ברגשות, אבל לא פעם הוא גורם לאווירה עכורה או כבדה. שבתאי מסיים סופית את מהלכו בבית הזוגיות שלכם בספטמבר 2015. ברם, חלק מהזמן הוא כבר ישהה במעלות הראשונות של מזל קשת. נסיגתו, במרץ ועד יולי, היא זמן טוב לחשבון נפש לגבי היחסים והזדמנות לפנות לטיפול זוגי. לעומת זאת, סכנת פרידות ומריבות המסכנות יחסים, תרחף בין 20 ל-29 ביולי, בין 2 ל-9 באוקטובר ובין 15 ל-21 בדצמבר. לפנויים, הזדמנויות להכיר ולהתאהב במועמדים רציניים צפויות לכם בימים האלה: 6 עד 19 באפריל, 27 באפריל עד 5 במאי,1 עד 9 ביוני, 8 עד 15 בספטמבר,1 עד 4 בנובמבר, 2 עד 8 בפברואר 2015.

תאומים

נסיגת יופיטר, שתימשך עד מרץ, לא תרמה לזוגיות של רבים מבני המזל, שכן כוכב יופיטר הוא שליט בית הזוגיות שלכם, הלוא הוא מזל קשת. יחד עם זאת, יופיטר ישוב לסגת בדצמבר – נסיגה שתימשך עד אפריל 2015. אין זה אומר שיחסים חייבים להסתיים בתקופה זו, אך זו תקופת חשבון נפש, המבטאת חוסר שביעות רצון כללית, או חוסר סיפוק ממערכת היחסים – מה שמזמין לעתים צורך לטפל בזוגיות, אם אכן מדובר בזוגיות יציבה שכדאי להשקיע בה. תקופות עם סכנות לפרידות ולמתחים בעייתיים יהיו: 10 עד 18 באפריל, 21 עד 23 ביולי, 13 עד 24 בנובמבר. לעומת זאת, תקופה של חיזור מוצלח וריגושים תתחיל כשוונוס תיכנס למזל תאומים, ב-24.6, ותסיים את מהלכה שם ב-18.7, אז תוכלו ליהנות מצמיחה ביחסים. גם בין 22 ל-28 במרץ צפויה תקופה מוצלחת להיכרויות ורומנים. כך גם בין 18 ל-20 ביולי, 4 ל-9 באוגוסט, 13 עד 17 באוגוסט, 8 עד 12 בספטמבר, 11 עד 14 באוקטובר, 26 באוקטובר עד 2 בנובמבר. דצמבר יהיה חודש מעולה להיכרויות, למיסוד קשר או להתחלת אהבות משמעותיות, במיוחד בין 12 ל-15 בחודש.

סרטן

כוכב פלוטו במזל גדי, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם. פלוטו ישפיע בשנים הקרובות על אופי היחסים ועתידם. השנה כוכב צדק במזל סרטן ומתאפיין ברצון וכמיהה להתחלות חדשות. הפנויים שביניכם ייהנו מהזדמנויות להיכרויות בין החודשים מרץ ויולי. ברם, היבטיו של יופיטר דרמטיים מאוד עם פלוטו ולכן קשרים שאינם יציבים לא ישרדו בחודשים מרץ אפריל ויוני. יחסים לא יציבים עלולים להסתיים באבחה אחת בחודש נובמבר, עם כניסת מאדים לבית הזוגיות מזל גדי ומפגשו עם פלוטו סביב 7 עד 13 בחודש. לפנויים, 12 עד 20 באפריל הם ימים מוצלחים להיכרויות רומנטיות. כמו כן יהיו הזדמנויות לפגוש, להכיר ולהתאהב, מאמצע יוני ובמיוחד ביולי, עם כניסת ונוס למזל סרטן ב-19.7 ועד 12 באוגוסט. בתקופה זו תיהנו מסקס אפיל גבוה במיוחד ומהיכרויות מרגשות. בקשר קיים ייתכנו הצעות לשדרוג היחסים. נובמבר יהיה חודש מוצלח להיכרויות משמעותיות, במיוחד בין 1 ל-5 בחודש ובין 14 ל-18 בו. עם כניסת ונוס לבית הזוגיות בין 11 בדצמבר ל-3 בינואר 2015 תיהנו מאווירה רומנטית ומחזרים. זוגיות יציבה תעלה רף  ביחסים.

אריה

רבים מכם עברו שנה קשה עם השלכות על יחסים רומנטיים. בית הזוגיות שלכם הוא מזל דלי, ויחסי אוראנוס הבעייתיים עם פלוטו ועם מזלות אחרים השליכו על יחסים שלא היו יציבים. השנה, בין 28 במרץ ל-4 באפריל, יהיו ימים בעייתיים שישפיעו על יחסים שאינם איתנים. כך גם בין הימים 1 ל-7 ביולי וגם בין 1 ל-8 באוקטובר ובין 29 בדצמבר ל-4 בינואר 2015. מעברו של כוכב יופיטר למזל אריה (לאחר 12 שנה) ב-7.7, למשך כשנה, יזמן לכם התחלות חדשות והזדמנויות למיסוד הקשר. הפנויים שביניכם לא יצטרכו להמתין זמן רב לתחילתן של מערכות יחסים. כבר ב-6 במרץ הקרוב, עם כניסת ונוס למזל דלי, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם, תיהנו מהתחלות רומנטיות ומחיזורים. ביחסים קיימים תהיה עליית מדרגה בקשר. כמו כן, תקופות מוצלחות נוספות להיכרויות יחולו בין 19 ל-26 באוגוסט, 29 בנובמבר ל-5 בדצמבר ו-30 בינואר עד 5 בפברואר 2015.

בתולה

נפטון הוא שליטו של בית הזוגיות שלכם, הלוא הוא מזל דגים. נפטון ישהה  בבית הנישואים במזל דגים עוד שנים רבות. זו פלנטה האחראית על המאוהבות ועל היכולת לאהוב לעומק, והפנויים ייהנו מהאופציות. לכן אם עברתם פרידה צפויות לכם הזדמנויות נוספות להתאהבות ולמערכת יחסים משמעותית. עד פברואר 2015 אכן נפטון יוצר צמידות לכירון במזל דגים והזדמנות לאהבה מתגמלת ומפצה. גם מיקומו של כירון בבית הזוגיות במזל דגים מבטיח קשר משמעותי במהלך השנה הקרובה. מעבר מרקורי למזל דגים ב-18.3 מסמן את תחילתה של תקופת ההזדמנויות להיכרויות. גם חודש אפריל מיטיב עם הרומנטיקנים. נסיגת נפטון, שליט בית הזוגיות, תתחיל ב-9 ביוני ותסתיים ב-16 בנובמבר. זו תקופה שתתאים לחשבון נפש ועיסוק עמוק יותר ביחסים. לעתים הנסיגה מביאה לחשבון נפש לגבי עתיד היחסים ולעיתים היא עוסקת במהות האהבה. מה שברור הוא, שהיא בוחנת את האותנטיות של היחסים על מנת לזכך את הקשר, או אולי לפנותו לטובת קשר טוב יותר. בחודש מאי, מרקורי יוצר היבט שלילי לנפטון וכירון ומשפיע על פרידות ומשברים בזוגיות. כך גם ביוני. הימים 25 ביוני עד 2 ביולי יהיו בעייתיים בזוגיות. בין 1 ל-8 בדצמבר יהיו ימים רגישים ביחסים זוגיים. מעברו של מרס לבית הזוגיות מזל דגים ב-13.1.2015 יגרור שינויים לטוב ולרע. זוגיות יציבה תעבור שינוי לטובה וזוגיות לא יציבה עלולה להסתיים. לפנויים: 15 עד 25 ביולי הם ימים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות. כניסת ונוס למזל בתולה ב-6.9 ונוכחותו עד 4.10 ייטיבו עם בני המזל והם ייהנו מחיזורים. תקופה מוצלחת להיכרויות משמעותיות תהיה גם בין 9 ל-18 בנובמבר. 23 עד 26 בדצמבר הם ימים מוצלחים לריפוי קשר ולטיפול חיובי בבעיותיו. לפנויים, כניסת ונוס למזל דגים, בית הזוגיות, ב-28.1.2015, ושהותה של הפלנטה עד 20.2.2015 מבטיחה הזדמנויות להיכרויות משמעותיות והתאהבויות.

מאזניים

אוראנוס, הפלנטה העוסקת בשינויים, טלטלות ופרידות, ממוקמת במזל טלה ובבית הזוגיות של בני המזל. רבים מכם בשנים האחרונות עברו פרידות מפתיעות, ומנגד מפגשים מפתיעים. נוסף על כל זה תצטרכו להתמודד עם ביקורו של מאדים במזל מאזניים עד קיץ 2014. מרס הוא שליט בית הזוגיות שלכם, מזל טלה. במהלכיו הדרמטיים מרס יהפוך כל רגב ועלול לפגוע בקלות בזוגיות שבירה ובלתי יציבה. כבר בסוף פברואר הנוכחי ובמהלך מרץ, יחסי ונוס ומרס יעיבו על קשרים רבים ופרידה עלולה להיות בלתי נמנעת. על כל אלה, נסיגת מאדים בין 1 במרץ ל-25 במאי, תחליש את היחסים שממילא בקשיים, ותעסקו הרבה בחשבון נפש על מהות היחסים שלכם. כניסת צדק למזל אריה (הבית החברתי שלכם) בסוף יולי, עשויה להתאים מאוד לפנויים, המחפשים קשרים במהלך השנה הקרובה. מעבר מאדים למזל קשת באוקטובר יחד עם כניסת ונוס ב-1.10 למזל מאזניים, יעלה את האפיל שלכם וצפוי לכם חודש מוצלח רומנטית לפנויים. אלה המצויים בקשר עשויים לשדרג אותו. כמו כן מ-17.11 ונוס תגיע לביקור מוצלח במזל קשת, תעצים את ההזדמנויות שלכם ליצירת  קשרים רומנטיים  ולשדרוגו של קשר קיים. ב-6.12  מאדים – שליט בית הזוגיות שלכם, יבקר בבית האהבות שלכם, הלוא הוא מזל דלי, ויזמן לפנויים אופציות חדשות וסוחפות של התאהבות וקשר חדש. נוכחותו יחד עם ונוס במהלך ינואר  תהיה אידיאלית לאוהבים ולמיסוד יחסים.

עקרב

נוכחותו של שבתאי במזל עקרב משפיעה על כל התחומים, כולל חיי האהבה, שכן שבתאי הוא המורה הבכיר שרואה את הדברים מזווית אחרת. אמנם שבתאי גורם לבני המזל לחוש כבדים יותר בכל הנוגע לבחירת בני זוג מתאימים, אך צריך לזכור  ששבתאי מחדד את הגישה הבוגרת, הבודקת את נושא בחירת בן הזוג באופן הכי שקול ומבוקר. בהשפעתו הכל איטי יותר, אך מרגע שנעשתה הבחירה הכול ממוקד, רציני ומחויב. אך גם יחסים הסובלים מקשיים ייבדקו באותו שיקול דעת לפני ההחלטה על פרידה או שחרור מהקשר. במקביל, נפטון שוהה וישהה עוד שנים רבות בבית האהבות של מזל עקרב ומבטיח לעסוק רבות במושא האהבה. תקופות משבר בזוגיות צפויות בעצם כבר בחודש הנוכחי, פברואר, ב-7 עד 17 באפריל וב-22 עד 30 ביולי. תקופות מוצלחות להיכרות או לשדרוג הקשר יהיו 3 עד 11 ביוני, 12 עד 16 באוגוסט, 9 עד 15 בספטמבר. בין 24 באוקטובר ו-16 בנובמבר. נוכחות ונוס במזל עקרב תעלה את רמת הסקס אפיל ואת ההצלחות במערכות יחסים וביצירתן. גם בין 28 בינואר 2015 ל-20 בפברואר 2015, עם כניסת ונוס למזל דגים, הלוא הוא בית האהבות שלכם, תיהנו מפריחה בחיי האהבה.

קשת

בית הזוגיות של בני מזל קשת נתון להשפעת מזל תאומים ומרקורי שליטו של המזל. יחסי מרקורי במהלך השנה, כולל הנסיגות של מרקורי, מעלות את רף האתגר של בני המזל בכל הנוגע לזוגיות. כבר בחודשיים הקרובים עלולים יחסים המצויים בבעיה להגיע לסיומם. למעשה, עד מרץ אתם בתקופה מועדת לפורענות בכל הנוגע למערכות יחסים. חודש מאי מיטיב עם הפנויים, עם נוכחותה של השמש בתאומים והצטרפות מרקורי לבית הזוגיות. בסוף יולי, עם מעבר יופיטר הכוכב האישי שלכם למזל אריה, תיהנו מתחילתה של תקופה המזמנת לכם היכרויות במהלך נסיעות ודרך הרשתות החברתיות, למשך השנה הקרובה. בימים 25 ביוני עד 18 ביולי (עם נוכחות ונוס במזל תאומים, בית הזוגיות), יחסים קיימים עשויים לעלות מדרגה ופנויים ייהנו מחיזורים ומהצלחות רומנטיות. הימים 5 עד 10 באוגוסט ו-19 עד 26 באוגוסט וחודש ספטמבר, במיוחד 8 ל-13 בחודש, יהיו ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות. הגעתו של מרס למזל קשת ב-14.9 ושהותו שם עד 26.10 תעניק עוצמה, דינמיות, נוכחות וכריזמה לבני המזל. תיהנו מעלייה בפעילות הרומנטית ופנויים ימצאו בקלות קשרים. ב-17.11 תגיע ונוס לביקור במזל קשת ותיהנו מפופולריות ומהצלחה רומנטית רבה. קסמכם יפעל ורבים מכם יתאהבו. בנוסף, מרקורי, שליט בית הזוגיות, יגיע למזל קשת ב-29.11 ונוכחותו עד 17.12 תגרום לכם לעסוק רבות בזוגיות. ינואר-פברואר 2015, יהיו חודשים מעולים מבחינה חברתית ויזמנו לפנויים אופציות מפתיעות של התאהבות ומערכות יחסים.

גדי

בשנה האחרונה כוכב צדק שוהה במזל סרטן ובבית הזוגיות שלכם. נסיגתו בת 4 החודשים, עד מרץ, מציפה נטייה לחשבונות נפש לגבי יחסי הזוגיות. אבל כבר ממרץ, עם השתחררותו של יופיטר מהנסיגה, הוא יעצים את הצורך בקשר משמעותי ואת הצורך לצאת מהבדידות הפיזית, או הרגשית. נוכחותו של פלוטו במזל גדי גוררת טרנספורמציות עמוקות, וזוגיות שלא תוכיח את עצמה תסתיים. למרות הקושי והנטייה של בני מזל גדי לא לבחור בפרידה, ייתכנו פרידות בלתי נמנעות. תקופה מאיימת על היחסים תהיה בין 7 ל-15 במאי. נסיגת  מרקורי במזל סרטן בבית הזוגיות בחודש יוני לא תקל על היחסים הזוגיים. גם תחילת יולי מסמנת יחסים לא יציבים וייתכן סיום בלתי נמנע. תקופה דרמטית בחייכם צפויה עם כניסת מאדים למזל גדי ב-27.10. ושהותו שם עד 5.12. מאדים במזלכם ירצה לשנות את כל מה שטעון בבעיות. מפגשו של מרס עם פלוטו במזל גדי בתחילת נובמבר עשוי לגרום לפרידה ביחסים הסובלים מחוסר אושר. לפנויים יהיו הזדמנויות  מוצלחות לקשר משמעותי במיוחד באפריל, בין 11 ל-18 ובין 25 ל-30 בחודש. הזדמנויות להיכרויות יהיו גם בחודש יולי, בין 7-13 בספטמבר וגם בין 24 באוקטובר ל-14 בנובמבר. כמו כן, עם כניסת ונוס למזל גדי בין 11 בדצמבר 2014 ל-3 בינואר 2015, תיהנו מחיזורים, מחיפוש רומנטיקה, ומקסם רב בנוכחות שלכם, ויהיה לכם קל להיסחף לקשר רומנטי.

דלי

רבים מכם תוהים מה קרה בשנה האחרונה בנושא היחסים הרומנטיים. אך מהלך הכוכבים המכביד משפיע עליכם לעסוק יותר בקריירה ולכן אתם מתקשים למצוא זמן איכות בחייכם הרומנטיים. ב-17 ביולי יגיע כוכב צדק לביקור במזל אריה, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם, ותפוצו בשנה של הזדמנויות להתאהבות, או בעליית מדרגה בקשר ביחסים קיימים. יחסים בעייתיים ופרידות פוטנציאליות יהיו בין 6 ל-16 במאי. גם חודש יוני ועד 8 ביולי היא תקופה שתעמיד יחסים בעייתיים במבחן. כמו כן צפויים ימים מטלטלים ביחסים בין 1 ל-12 באוקטובר. הרומנטיקנים ביניכם לא יצטרכו בהכרח להמתין עד יולי, היות שוונוס מגיעה למזלכם כבר ב-6.3, תשהה שם עד 5.4, ותספק לכם חוויית של התחדשות רומנטית. לפנויים צפויות הזדמנויות להתאהבות והיכרויות מרגשות. מ-4 במאי תיהנו מהזדמנויות מפתיעות להתקשרויות. כך גם בין 2 ל-6 ביוני וגם ב-5 עד 9 ביולי. מפגש של יופיטר בבית הזוגיות שלכם עם הכוכבים האישיים יהפוך את חודש אוגוסט לחודש המוצלח יותר להיכרויות ולשדרוג מערכות יחסים. גם הימים 28  בנובמבר עד 7 בדצמבר יהיו מוצלחים להיכרויות מפתיעות ולמפנים רומנטיים. כניסת ונוס ב-6.1.2015 מבשרת על שנה מוצלחת מבחינה רומנטית.

דגים

נפטון הוא שליט מזל דגים וישהה במזלכם עוד 12 שנה. נפטון הוא האוקטבה הגבוהה של ונוס ולכן כל מה שצריך כדי להיות מאוהב נמצא בהשפעת נפטון. עם זאת ב-9.6 יתחיל נפטון בנסיגה שתשפיע על תהליך של יחסים עם צורך להתפכח מאשליות ואף לבחון את מהות היחסים. התהליך יימשך עד 16.11, כשנפטון יסיים את נסיגתו. תקופה מבלבלת רגשית, העלולה לסיים מערכות יחסים, צפויה בין 8 ל-27 בינואר 2015. כוכב צדק שוהה השנה במזל סרטן, הלוא הוא בית האהבות שלכם, ומעניק לרבים מכם תקופה מוצלחת לרומנטיקה. כבר ב-6.3 תגיע ונוס למזל דגים, תשהה שם עד 3.5 ותזמן לפנויים היכרויות  והתאהבויות. ביחסים קיימים ייתכנו תכניות משותפות לעתיד. כך גם בחודש יולי עד 12.8, עם כניסת ונוס ומרקורי לבית האהבות במזל סרטן, יהיו לפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות וביחסים קיימים פוטנציאל להרחבת המשפחה. עליית מדרגה ואולי מיסוד הקשר ביחסים קיימים, תיתכן בספטמבר עם כניסת ונוס והשמש לבית הזוגיות, הלוא הוא מזל בתולה. ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות ולהידוק יחסים צפויים בין 26 באוקטובר ל-4 בנובמבר ובין 11 ל-18 בנובמבר ושוב לפני יום הולדתכם. בשנת 2015  תגיע ונוס לביקור במזל דגים, כבר ב-28.1.2015, ומפגשה עם נפטון יביא תוצאות רומנטיות לבני המזל.

 האתר של פנינה כץ: www.pninastro.com

טלה

בשל נוכחותו המטלטלת של אוראנוס במזל שלכם, רבים מכם עברו ועדיין עוברים תקופות של משבר בזוגיות. עד פברואר 2015 אוראנוס יגיע למעלה ה-15 בטלה, וילידי 30 במרץ עד 5 באפריל עלולים לסבול מפרידות וגירושים. חודש אוקטובר יעצים את הדרמות במערכות היחסים ואת הסיכויים לפרידות פתאומיות בלי אפשרות לחזרה. יחד עם זאת, לפנויים צפויה שנה טובה במיוחד, כשכוכב צדק ייכנס ב-17 ביולי 2014 למזל אריה, לבית האהבות,  וישהה שם עד יולי 2015. כך שאלה הנותרים בודדים והפרודים שביניכם, די מהר יוכלו לחבור לקשר חדש. כניסת ונוס למזל טלה ב-4.5 לפחות עד 16.5 מאתגרת מערכות יחסים. ברם, מ-6 עד 29 במאי צפויות הזדמנויות להתאהבויות. יוני יהיה חודש בעייתי במיוחד, המסכן מערכות יחסים, ואילו חודש יולי יפצה את הבודדים בהתחלות של מערכות יחסים סוערות והתאהבויות, כך גם חודש אוגוסט המוצלח. לפנויים, השבוע האחרון של נובמבר ודצמבר מיטיבים עם בני מזל טלה במפגשים מוצלחים וסיכויים ליצירת קשרים משמעותיים. כך יקרה גם בסוף ינואר 2015, המיטיב עם המחפשים אהבה.

שור

רבים מכם חווים את שבתאי בעקרב בבית הזוגיות (כבר מסוף 2012) כגורם המכביד על היחסים הזוגיים בשנה האחרונה. שבתאי בתפקידו גורם לפיכחון ולצורך להתמודד עם היחסים כפי שהם, ללא אשליות ואוטוסוגסטיה. לעתים מדובר בקשיים של בני הזוג וירידת מתח חיובי ברגשות, אבל לא פעם הוא גורם לאווירה עכורה או כבדה. שבתאי מסיים סופית את מהלכו בבית הזוגיות שלכם בספטמבר 2015. ברם, חלק מהזמן הוא כבר ישהה במעלות הראשונות של מזל קשת. נסיגתו, במרץ ועד יולי, היא זמן טוב לחשבון נפש לגבי היחסים והזדמנות לפנות לטיפול זוגי. לעומת זאת, סכנת פרידות ומריבות המסכנות יחסים, תרחף בין 20 ל-29 ביולי, בין 2 ל-9 באוקטובר ובין 15 ל-21 בדצמבר. לפנויים, הזדמנויות להכיר ולהתאהב במועמדים רציניים צפויות לכם בימים האלה: 6 עד 19 באפריל, 27 באפריל עד 5 במאי,1 עד 9 ביוני, 8 עד 15 בספטמבר,1 עד 4 בנובמבר, 2 עד 8 בפברואר 2015.

תאומים

נסיגת יופיטר, שתימשך עד מרץ, לא תרמה לזוגיות של רבים מבני המזל, שכן כוכב יופיטר הוא שליט בית הזוגיות שלכם, הלוא הוא מזל קשת. יחד עם זאת, יופיטר ישוב לסגת בדצמבר – נסיגה שתימשך עד אפריל 2015. אין זה אומר שיחסים חייבים להסתיים בתקופה זו, אך זו תקופת חשבון נפש, המבטאת חוסר שביעות רצון כללית, או חוסר סיפוק ממערכת היחסים – מה שמזמין לעתים צורך לטפל בזוגיות, אם אכן מדובר בזוגיות יציבה שכדאי להשקיע בה. תקופות עם סכנות לפרידות ולמתחים בעייתיים יהיו: 10 עד 18 באפריל, 21 עד 23 ביולי, 13 עד 24 בנובמבר. לעומת זאת, תקופה של חיזור מוצלח וריגושים תתחיל כשוונוס תיכנס למזל תאומים, ב-24.6, ותסיים את מהלכה שם ב-18.7, אז תוכלו ליהנות מצמיחה ביחסים. גם בין 22 ל-28 במרץ צפויה תקופה מוצלחת להיכרויות ורומנים. כך גם בין 18 ל-20 ביולי, 4 ל-9 באוגוסט, 13 עד 17 באוגוסט, 8 עד 12 בספטמבר, 11 עד 14 באוקטובר, 26 באוקטובר עד 2 בנובמבר. דצמבר יהיה חודש מעולה להיכרויות, למיסוד קשר או להתחלת אהבות משמעותיות, במיוחד בין 12 ל-15 בחודש.

סרטן

כוכב פלוטו במזל גדי, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם. פלוטו ישפיע בשנים הקרובות על אופי היחסים ועתידם. השנה כוכב צדק במזל סרטן ומתאפיין ברצון וכמיהה להתחלות חדשות. הפנויים שביניכם ייהנו מהזדמנויות להיכרויות בין החודשים מרץ ויולי. ברם, היבטיו של יופיטר דרמטיים מאוד עם פלוטו ולכן קשרים שאינם יציבים לא ישרדו בחודשים מרץ אפריל ויוני. יחסים לא יציבים עלולים להסתיים באבחה אחת בחודש נובמבר, עם כניסת מאדים לבית הזוגיות מזל גדי ומפגשו עם פלוטו סביב 7 עד 13 בחודש. לפנויים, 12 עד 20 באפריל הם ימים מוצלחים להיכרויות רומנטיות. כמו כן יהיו הזדמנויות לפגוש, להכיר ולהתאהב, מאמצע יוני ובמיוחד ביולי, עם כניסת ונוס למזל סרטן ב-19.7 ועד 12 באוגוסט. בתקופה זו תיהנו מסקס אפיל גבוה במיוחד ומהיכרויות מרגשות. בקשר קיים ייתכנו הצעות לשדרוג היחסים. נובמבר יהיה חודש מוצלח להיכרויות משמעותיות, במיוחד בין 1 ל-5 בחודש ובין 14 ל-18 בו. עם כניסת ונוס לבית הזוגיות בין 11 בדצמבר ל-3 בינואר 2015 תיהנו מאווירה רומנטית ומחזרים. זוגיות יציבה תעלה רף  ביחסים.

אריה

רבים מכם עברו שנה קשה עם השלכות על יחסים רומנטיים. בית הזוגיות שלכם הוא מזל דלי, ויחסי אוראנוס הבעייתיים עם פלוטו ועם מזלות אחרים השליכו על יחסים שלא היו יציבים. השנה, בין 28 במרץ ל-4 באפריל, יהיו ימים בעייתיים שישפיעו על יחסים שאינם איתנים. כך גם בין הימים 1 ל-7 ביולי וגם בין 1 ל-8 באוקטובר ובין 29 בדצמבר ל-4 בינואר 2015. מעברו של כוכב יופיטר למזל אריה (לאחר 12 שנה) ב-7.7, למשך כשנה, יזמן לכם התחלות חדשות והזדמנויות למיסוד הקשר. הפנויים שביניכם לא יצטרכו להמתין זמן רב לתחילתן של מערכות יחסים. כבר ב-6 במרץ הקרוב, עם כניסת ונוס למזל דלי, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם, תיהנו מהתחלות רומנטיות ומחיזורים. ביחסים קיימים תהיה עליית מדרגה בקשר. כמו כן, תקופות מוצלחות נוספות להיכרויות יחולו בין 19 ל-26 באוגוסט, 29 בנובמבר ל-5 בדצמבר ו-30 בינואר עד 5 בפברואר 2015.

בתולה

נפטון הוא שליטו של בית הזוגיות שלכם, הלוא הוא מזל דגים. נפטון ישהה  בבית הנישואים במזל דגים עוד שנים רבות. זו פלנטה האחראית על המאוהבות ועל היכולת לאהוב לעומק, והפנויים ייהנו מהאופציות. לכן אם עברתם פרידה צפויות לכם הזדמנויות נוספות להתאהבות ולמערכת יחסים משמעותית. עד פברואר 2015 אכן נפטון יוצר צמידות לכירון במזל דגים והזדמנות לאהבה מתגמלת ומפצה. גם מיקומו של כירון בבית הזוגיות במזל דגים מבטיח קשר משמעותי במהלך השנה הקרובה. מעבר מרקורי למזל דגים ב-18.3 מסמן את תחילתה של תקופת ההזדמנויות להיכרויות. גם חודש אפריל מיטיב עם הרומנטיקנים. נסיגת נפטון, שליט בית הזוגיות, תתחיל ב-9 ביוני ותסתיים ב-16 בנובמבר. זו תקופה שתתאים לחשבון נפש ועיסוק עמוק יותר ביחסים. לעתים הנסיגה מביאה לחשבון נפש לגבי עתיד היחסים ולעיתים היא עוסקת במהות האהבה. מה שברור הוא, שהיא בוחנת את האותנטיות של היחסים על מנת לזכך את הקשר, או אולי לפנותו לטובת קשר טוב יותר. בחודש מאי, מרקורי יוצר היבט שלילי לנפטון וכירון ומשפיע על פרידות ומשברים בזוגיות. כך גם ביוני. הימים 25 ביוני עד 2 ביולי יהיו בעייתיים בזוגיות. בין 1 ל-8 בדצמבר יהיו ימים רגישים ביחסים זוגיים. מעברו של מרס לבית הזוגיות מזל דגים ב-13.1.2015 יגרור שינויים לטוב ולרע. זוגיות יציבה תעבור שינוי לטובה וזוגיות לא יציבה עלולה להסתיים. לפנויים: 15 עד 25 ביולי הם ימים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות. כניסת ונוס למזל בתולה ב-6.9 ונוכחותו עד 4.10 ייטיבו עם בני המזל והם ייהנו מחיזורים. תקופה מוצלחת להיכרויות משמעותיות תהיה גם בין 9 ל-18 בנובמבר. 23 עד 26 בדצמבר הם ימים מוצלחים לריפוי קשר ולטיפול חיובי בבעיותיו. לפנויים, כניסת ונוס למזל דגים, בית הזוגיות, ב-28.1.2015, ושהותה של הפלנטה עד 20.2.2015 מבטיחה הזדמנויות להיכרויות משמעותיות והתאהבויות.

מאזניים

אוראנוס, הפלנטה העוסקת בשינויים, טלטלות ופרידות, ממוקמת במזל טלה ובבית הזוגיות של בני המזל. רבים מכם בשנים האחרונות עברו פרידות מפתיעות, ומנגד מפגשים מפתיעים. נוסף על כל זה תצטרכו להתמודד עם ביקורו של מאדים במזל מאזניים עד קיץ 2014. מרס הוא שליט בית הזוגיות שלכם, מזל טלה. במהלכיו הדרמטיים מרס יהפוך כל רגב ועלול לפגוע בקלות בזוגיות שבירה ובלתי יציבה. כבר בסוף פברואר הנוכחי ובמהלך מרץ, יחסי ונוס ומרס יעיבו על קשרים רבים ופרידה עלולה להיות בלתי נמנעת. על כל אלה, נסיגת מאדים בין 1 במרץ ל-25 במאי, תחליש את היחסים שממילא בקשיים, ותעסקו הרבה בחשבון נפש על מהות היחסים שלכם. כניסת צדק למזל אריה (הבית החברתי שלכם) בסוף יולי, עשויה להתאים מאוד לפנויים, המחפשים קשרים במהלך השנה הקרובה. מעבר מאדים למזל קשת באוקטובר יחד עם כניסת ונוס ב-1.10 למזל מאזניים, יעלה את האפיל שלכם וצפוי לכם חודש מוצלח רומנטית לפנויים. אלה המצויים בקשר עשויים לשדרג אותו. כמו כן מ-17.11 ונוס תגיע לביקור מוצלח במזל קשת, תעצים את ההזדמנויות שלכם ליצירת  קשרים רומנטיים  ולשדרוגו של קשר קיים. ב-6.12  מאדים – שליט בית הזוגיות שלכם, יבקר בבית האהבות שלכם, הלוא הוא מזל דלי, ויזמן לפנויים אופציות חדשות וסוחפות של התאהבות וקשר חדש. נוכחותו יחד עם ונוס במהלך ינואר  תהיה אידיאלית לאוהבים ולמיסוד יחסים.

עקרב

נוכחותו של שבתאי במזל עקרב משפיעה על כל התחומים, כולל חיי האהבה, שכן שבתאי הוא המורה הבכיר שרואה את הדברים מזווית אחרת. אמנם שבתאי גורם לבני המזל לחוש כבדים יותר בכל הנוגע לבחירת בני זוג מתאימים, אך צריך לזכור  ששבתאי מחדד את הגישה הבוגרת, הבודקת את נושא בחירת בן הזוג באופן הכי שקול ומבוקר. בהשפעתו הכל איטי יותר, אך מרגע שנעשתה הבחירה הכול ממוקד, רציני ומחויב. אך גם יחסים הסובלים מקשיים ייבדקו באותו שיקול דעת לפני ההחלטה על פרידה או שחרור מהקשר. במקביל, נפטון שוהה וישהה עוד שנים רבות בבית האהבות של מזל עקרב ומבטיח לעסוק רבות במושא האהבה. תקופות משבר בזוגיות צפויות בעצם כבר בחודש הנוכחי, פברואר, ב-7 עד 17 באפריל וב-22 עד 30 ביולי. תקופות מוצלחות להיכרות או לשדרוג הקשר יהיו 3 עד 11 ביוני, 12 עד 16 באוגוסט, 9 עד 15 בספטמבר. בין 24 באוקטובר ו-16 בנובמבר. נוכחות ונוס במזל עקרב תעלה את רמת הסקס אפיל ואת ההצלחות במערכות יחסים וביצירתן. גם בין 28 בינואר 2015 ל-20 בפברואר 2015, עם כניסת ונוס למזל דגים, הלוא הוא בית האהבות שלכם, תיהנו מפריחה בחיי האהבה.

קשת

בית הזוגיות של בני מזל קשת נתון להשפעת מזל תאומים ומרקורי שליטו של המזל. יחסי מרקורי במהלך השנה, כולל הנסיגות של מרקורי, מעלות את רף האתגר של בני המזל בכל הנוגע לזוגיות. כבר בחודשיים הקרובים עלולים יחסים המצויים בבעיה להגיע לסיומם. למעשה, עד מרץ אתם בתקופה מועדת לפורענות בכל הנוגע למערכות יחסים. חודש מאי מיטיב עם הפנויים, עם נוכחותה של השמש בתאומים והצטרפות מרקורי לבית הזוגיות. בסוף יולי, עם מעבר יופיטר הכוכב האישי שלכם למזל אריה, תיהנו מתחילתה של תקופה המזמנת לכם היכרויות במהלך נסיעות ודרך הרשתות החברתיות, למשך השנה הקרובה. בימים 25 ביוני עד 18 ביולי (עם נוכחות ונוס במזל תאומים, בית הזוגיות), יחסים קיימים עשויים לעלות מדרגה ופנויים ייהנו מחיזורים ומהצלחות רומנטיות. הימים 5 עד 10 באוגוסט ו-19 עד 26 באוגוסט וחודש ספטמבר, במיוחד 8 ל-13 בחודש, יהיו ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות. הגעתו של מרס למזל קשת ב-14.9 ושהותו שם עד 26.10 תעניק עוצמה, דינמיות, נוכחות וכריזמה לבני המזל. תיהנו מעלייה בפעילות הרומנטית ופנויים ימצאו בקלות קשרים. ב-17.11 תגיע ונוס לביקור במזל קשת ותיהנו מפופולריות ומהצלחה רומנטית רבה. קסמכם יפעל ורבים מכם יתאהבו. בנוסף, מרקורי, שליט בית הזוגיות, יגיע למזל קשת ב-29.11 ונוכחותו עד 17.12 תגרום לכם לעסוק רבות בזוגיות. ינואר-פברואר 2015, יהיו חודשים מעולים מבחינה חברתית ויזמנו לפנויים אופציות מפתיעות של התאהבות ומערכות יחסים.

גדי

בשנה האחרונה כוכב צדק שוהה במזל סרטן ובבית הזוגיות שלכם. נסיגתו בת 4 החודשים, עד מרץ, מציפה נטייה לחשבונות נפש לגבי יחסי הזוגיות. אבל כבר ממרץ, עם השתחררותו של יופיטר מהנסיגה, הוא יעצים את הצורך בקשר משמעותי ואת הצורך לצאת מהבדידות הפיזית, או הרגשית. נוכחותו של פלוטו במזל גדי גוררת טרנספורמציות עמוקות, וזוגיות שלא תוכיח את עצמה תסתיים. למרות הקושי והנטייה של בני מזל גדי לא לבחור בפרידה, ייתכנו פרידות בלתי נמנעות. תקופה מאיימת על היחסים תהיה בין 7 ל-15 במאי. נסיגת  מרקורי במזל סרטן בבית הזוגיות בחודש יוני לא תקל על היחסים הזוגיים. גם תחילת יולי מסמנת יחסים לא יציבים וייתכן סיום בלתי נמנע. תקופה דרמטית בחייכם צפויה עם כניסת מאדים למזל גדי ב-27.10. ושהותו שם עד 5.12. מאדים במזלכם ירצה לשנות את כל מה שטעון בבעיות. מפגשו של מרס עם פלוטו במזל גדי בתחילת נובמבר עשוי לגרום לפרידה ביחסים הסובלים מחוסר אושר. לפנויים יהיו הזדמנויות  מוצלחות לקשר משמעותי במיוחד באפריל, בין 11 ל-18 ובין 25 ל-30 בחודש. הזדמנויות להיכרויות יהיו גם בחודש יולי, בין 7-13 בספטמבר וגם בין 24 באוקטובר ל-14 בנובמבר. כמו כן, עם כניסת ונוס למזל גדי בין 11 בדצמבר 2014 ל-3 בינואר 2015, תיהנו מחיזורים, מחיפוש רומנטיקה, ומקסם רב בנוכחות שלכם, ויהיה לכם קל להיסחף לקשר רומנטי.

דלי

רבים מכם תוהים מה קרה בשנה האחרונה בנושא היחסים הרומנטיים. אך מהלך הכוכבים המכביד משפיע עליכם לעסוק יותר בקריירה ולכן אתם מתקשים למצוא זמן איכות בחייכם הרומנטיים. ב-17 ביולי יגיע כוכב צדק לביקור במזל אריה, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם, ותפוצו בשנה של הזדמנויות להתאהבות, או בעליית מדרגה בקשר ביחסים קיימים. יחסים בעייתיים ופרידות פוטנציאליות יהיו בין 6 ל-16 במאי. גם חודש יוני ועד 8 ביולי היא תקופה שתעמיד יחסים בעייתיים במבחן. כמו כן צפויים ימים מטלטלים ביחסים בין 1 ל-12 באוקטובר. הרומנטיקנים ביניכם לא יצטרכו בהכרח להמתין עד יולי, היות שוונוס מגיעה למזלכם כבר ב-6.3, תשהה שם עד 5.4, ותספק לכם חוויית של התחדשות רומנטית. לפנויים צפויות הזדמנויות להתאהבות והיכרויות מרגשות. מ-4 במאי תיהנו מהזדמנויות מפתיעות להתקשרויות. כך גם בין 2 ל-6 ביוני וגם ב-5 עד 9 ביולי. מפגש של יופיטר בבית הזוגיות שלכם עם הכוכבים האישיים יהפוך את חודש אוגוסט לחודש המוצלח יותר להיכרויות ולשדרוג מערכות יחסים. גם הימים 28  בנובמבר עד 7 בדצמבר יהיו מוצלחים להיכרויות מפתיעות ולמפנים רומנטיים. כניסת ונוס ב-6.1.2015 מבשרת על שנה מוצלחת מבחינה רומנטית.

דגים

נפטון הוא שליט מזל דגים וישהה במזלכם עוד 12 שנה. נפטון הוא האוקטבה הגבוהה של ונוס ולכן כל מה שצריך כדי להיות מאוהב נמצא בהשפעת נפטון. עם זאת ב-9.6 יתחיל נפטון בנסיגה שתשפיע על תהליך של יחסים עם צורך להתפכח מאשליות ואף לבחון את מהות היחסים. התהליך יימשך עד 16.11, כשנפטון יסיים את נסיגתו. תקופה מבלבלת רגשית, העלולה לסיים מערכות יחסים, צפויה בין 8 ל-27 בינואר 2015. כוכב צדק שוהה השנה במזל סרטן, הלוא הוא בית האהבות שלכם, ומעניק לרבים מכם תקופה מוצלחת לרומנטיקה. כבר ב-6.3 תגיע ונוס למזל דגים, תשהה שם עד 3.5 ותזמן לפנויים היכרויות  והתאהבויות. ביחסים קיימים ייתכנו תכניות משותפות לעתיד. כך גם בחודש יולי עד 12.8, עם כניסת ונוס ומרקורי לבית האהבות במזל סרטן, יהיו לפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות וביחסים קיימים פוטנציאל להרחבת המשפחה. עליית מדרגה ואולי מיסוד הקשר ביחסים קיימים, תיתכן בספטמבר עם כניסת ונוס והשמש לבית הזוגיות, הלוא הוא מזל בתולה. ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות ולהידוק יחסים צפויים בין 26 באוקטובר ל-4 בנובמבר ובין 11 ל-18 בנובמבר ושוב לפני יום הולדתכם. בשנת 2015  תגיע ונוס לביקור במזל דגים, כבר ב-28.1.2015, ומפגשה עם נפטון יביא תוצאות רומנטיות לבני המזל.

 האתר של פנינה כץ: www.pninastro.com

כתבות אחרונות באתר

error: התוכן באתר מגפון ניוז מוגן
דילוג לתוכן