פורסם שמו של הקומיקאי שנחשד בהטרדה מינית של בת 17

הנערה התלוננה במוצאי שבת כי ירון ברלד ניסה לעשות בה מעשים מיניים בשבתם ברכבו והיא נמלטה. הוא נחקר, הכחיש נמרצות ושוחרר למעצר בית

Print Friendly

יצג את רוזן כעת מייצג את הקומיקאי - עו"ד ליאור אפשטיין (תמונת יח"צ)

יצג את רוזן ועתה מייצג את הקומיקאי. עו"ד אפשטיין (תמונת יח"צ)

ירון ברלד, כוכב תוכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת", הוא הקומיקאי המפורסם שנעצר בחשד לתקיפה מינית של נערה בת 17. ברלד הוא תושב תל אביב, בן 37, ונעצר אמש (שני) בחשד שביצע מעשה מגונה בכוח בנערה תושבת חדרה. ברלד החליט, לאחר שהתייעץ עם עורך דינו, לא להסתתר מאחורי איסור הפרסום וביקש לחשוף את שמו.

הקומיקאי נחקר בתחנת המשטרה בחדרה לאחר שהנערה הגישה תלונה. לטענת המתלוננת, ההיכרות ביניהם החלה לפני כשלושה חודשים. העבירה לכאורה נעשתה במוצאי שבת כשהשניים נפגשו וישבו ברכבו של הבדרן. ברלד, כך על פי החשד, נגע במקומות רגישים בגופה של הנערה ובתגובה היא יצאה מהרכב. לטענתה, החשוד הבטיח לה שתופיע בתכנית הטלוויזיה בה הוא מככב.

הקומיקאי שנעצר הכחיש את המיוחס לו, הודה שהכיר אותה וטען כי נוצל על ידה, בין היתר לקניית בגדים. בתום חקירתו שוחרר הבדרן למעצר בית של חמישה ימים. להגנתו הוא שכר את שירותיו של עורך הדין ליאור אפשטיין, שייצג את איש התקשורת עמנואל רוזן וחילצו מהגשת כתב אישום פלילי נגדו. בעקבות הפרסום הודיעו ב"ארץ נהדרת" כי לא יופיע עד לבירור החשדות.

 

 

[related-posts]

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.