אל על תטיס את האפיפיור לרומא

תפעיל ב-26 במאי טיסה מיוחדת מתל אביב לרומא, המיועדת להטיס את האפיפיור ומשלחתו בתום ביקורו בישראל. לצורך כך, תעמיד אל על מטוס מיוחד מדגם בואינג 777, שימותג בלוגו הוותיקן

Print Friendly

אל על נבחרה להטיס את האפיפיור פרנציסקוס ומשלחתו לרומא, בשובם מביקורם ההיסטורי בישראל. לצורך כך נערכת החברה להפעיל ב-26 במאי מטוס בואינג 777, שימותג בלוגו של הוותיקן, לקראת הטיסה המיוחדת לרומא. משלחת האפיפיור כוללת 30 אנשי כנסיה ו-70 עיתונאים המלווים את ביקורו. צוות השירות בטיסה יכלול צוות ייחודי של דיילים ואנשי שירות, אשר נבחרו במיוחד לטיסה זו.

אל על, אשר מובילה מדי שנה אלפי צליינים מיעדים שונים ברחבי העולם פועלת במטרה שביקור האפיפיור בארץ יעודד את התיירות הצליינית מרחבי העולם בכלל .

בואינג 777 של אל על

בואינג 777 של אל על

דוד מימון, מנכ"ל אל על: "אל על, המוביל הלאומי של ישראל, גאה על כך שנבחרה להעניק את שירותיה לאפיפיור ומשלחתו בביקורו ההיסטורי בישראל ולהעמיד לרשות המשלחת טיסה מיוחדת עם תום ביקורם. אנו נערכים להעמיד את כל האמצעים לתיירות הצליינית שתלווה את ביקור האפיפיור בארץ, כולל צוות ייחודי של אנשי שירות שילוו את הטיסה".

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, תעופה, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.