נוסע התפרע ומטוס אל על נאלץ לנחות בבולגריה

בטיסה למינכן החל נוסע להתבטא באלימות כלפי היושבים סביבו ובדרכו לשירותים היכה את אחד הדיילים בגבו. הצוות לחץ על לחצן המצוקה. בעקבות התפרעותו החליט הקברניט להורידו בסופיה

Print Friendly

מטוס בואינג 737 של אל על

מטוס בואינג 737 של אל על

מטוס בואינג 737 של אל על שהיה בדרכו הבוקר מנתב"ג למינכן, נאלץ לבצע נחיתה לא מתוכננת בסופיה בולגריה, לאחר שנוסע התפרע במטוס ותקף את אחד מאנשי הצוות. הנוסע הורד מהמטוס על ידי שלטונות הביטחון הבולגריים והמטוס שב והמריא ליעדו המקורי – מינכן.

אלימות באוויר

נוסע גרמני, בן 30, שהיה הבוקר במטוס בואינג 737 של אל על, בטיסה 353 למינכן עם 183 נוסעים, החל לפתע להתבטא באלימות כלפי היושבים סביבו. אחר כך קם ממושבו והלך לכיוון השירותים ובדרך היכה את אחד הדיילים בגבו. צוות המטוס לחץ על לחצן המצוקה. בעקבות התפרעותו של הנוסע האלים, החליט הקברניט לנחות בסופיה, להורידו שם ולמסור אותו לידי שלטונות הביטחון הבולגריים, ואחר כך לשוב ולהמריא ולטוס למינכן כמתוכנן.

בעת שהמטוס היה בדרכו לסופיה נמסרה הודעה על כך לשלטונות הביטחון ומייד לאחר נחיתתו של מטוס אל על בסופיה הורד הנוסע האלים מהמטוס, נעצר והועבר לחקירה. קצת לפני השעה 10 שב והמריא המטוס ליעד.

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, תעופה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.