יניב גרינולד מונה סמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן בסלקום

מוביל את המייזם של הקבוצה לבניית שירות טלוויזיה באינטרנט, במטרה להוות חלופה אטרקטיבית לשירותי הטלוויזיה המסורתית בכבלים ובלוויין

Print Friendly

יניב גרינולד

יניב גרינולד

יניב גרינולד, בן 40, מונה לסמנכ"ל הטלויזיה והתוכן של הקבוצה. במסגרת תפקידו ינהל יניב את אגף הטלוויזיה והתוכן של קבוצת סלקום.

מנכ"ל קבוצת סלקום ניר שטרן מציין, כי "יניב גרינולד מביא עמו ניסיון עשיר של עשייה בעולמות הטכנולוגיה והאינטרנט ויוכל לתרום רבות להתפתחותה של הקבוצה בתחום הטלוויזיה העתידית. בשנתיים האחרונות הוביל יניב יחד עם אגף הטלוויזיה את המיזם לבניית שירות טלוויזיה באינטרנט, שיהווה חלופה אטרקטיבית לשירותי הטלוויזיה המסורתית בכבלים ובלוויין. בימים אלו אנו נמצאים בעיצומן של הכנות נרחבות לקראת השקת פעילות הטלוויזיה של קבוצת סלקום ואני משוכנע שיניב, יחד עם עובדי האגף ועובדי ומנהלי הקבוצה, יובילו אותו להצלחה."

יניב גרינולד שימש, בין היתר, במשך שנתיים, בתפקיד סמנכ"ל הטכנולוגיות של 013 נטוויז'ן ולפני כן שימש בתפקיד מנהל טכני של חטיבת האינטרנט והתקשורת הקווית בפרטנר.

יניב, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז האקדמי פרס, ולומד כעת בתוכנית MBA למנהלים של אוניברסיטת תל אביב.

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ג, כלכלה, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.