קרדן רכב מכרה 25% ממניות אוטו איטליה לחברת סמל"ת

בתמורה ל-5 מיליון שקלים עם אופציה לרכישת מניות נוספות בתוך כשנתיים. אוטו איטליה היא יבואנית פרארי ומזראטי. סמל"ת היא יבואנית פיאט, לנצ'יה ואלפא

Print Friendly

פאררי 458

פאררי 458

קרדן רכב דיווחה היום, כי חתמה על הסכם למכירת 25% ממניות חברת אוטו איטליה, היבואנית הבלעדית של רכבי היוקרה פרארי ומזראטי לחברת סוכנות מכוניות לים התיכון – סמל"ת, יבואנית פיאט, לנצ'יה ואלפא בתמורה לתשלום בסך 5 מיליון שקלים.

כמו כן, אוטו איטליה העניקה לסמל"ת אופציה, בתום תקופה של שנתיים, לרכוש ממנה בנוסף עוד 25% ממניות החברה בתמורה לתשלום סכום השווה למחיר הרכישה – חמישה מיליון שקלים, בתוספת הפרשי הצמדה וריבית.

יואב הורוביץ, יו"ר אוטו איטליה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה בין החברות. מאז כניסתנו לפעילות מלאה באוטו איטליה לפני כשנה וחצי, הצלחנו לממש את התוכנית האסטרטגית, תוך שיפור ברווחיות ועמידה ביעדי המכירות שהצבנו לעצמנו. אנו מאמינים בשינוי לטווח ארוך ומשוכנעים כי שיתוף הפעולה עם חברת סמל"ת יצעיד את החברה קדימה ויתרום לפיתוחה".

אורי להב מנכ"ל קבוצת סמל"ת: "אנו מברכים על העסקה. כחלק מה-DNA של קבוצת סמל"ת בייצוג מותגי רכב איטלקיים מובילים, השייכים לקבוצת פיאט העולמית, מדובר בשותפות טבעית והמשך ישיר לאסטרטגיה של החברה בייצוג מגוון מותגים הפונים לקהלים שונים, שהמכנה המשותף הינו יוקרה ואיכות".

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ג, כלכלה, רכב, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.