מכון התקנים העניק למערכת "איתוראן SAFETY"

מכון התקנים העניק למערכת "איתוראן SAFETY" תו תקן ראשון מסוגו עד כה בישראל

Print Friendly

דני גולדשטיין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי העניק לחב' "איתוראן", שפיתחה את מערכת "איתוראן SAFETY" תו תקן ראשון מסוגו בקטגוריית מערכות ניטור נתוני נסיעה ונהיגה.

מערכת "איתוראן SAFETY" הינה פיתוח ייחודי ובלעדי של חב' "איתוראן". המערכת מנטרת את התנהגות הנהג ואופי הנהיגה ברכב, ובעלת יכולת של "קופסה ירוקה" המאפשרת תחקור ושחזור מדוייק של תאונה וכל האירועים שקדמו לה.
ניר שרצקי, מנכ"ל חב' "איתוראן" ציין שהשימוש במערכת "איתוראן SAFETY" משפר את אופי הנהיגה של הנהג לאורך זמן ומביא את נושא הבטיחות בנהיגה למודעות גבוהה ובשל כך מוביל להקטנת הסיכוי לתאונות דרכים ולצמצום האפשרויות לפגיעה או גרימת נזק לכלי הרכב.
מערכת "איתוראן SAFETY" מותקנת כיום בציי רכב (סה"כ 70,000 רכבים), כולל בכל רכבי משטרת ישראל וכוחות הביטחון.
דני גולדשטיין, מנכ"ל מכון התקנים ציין בעת הענקת תו התקן ש"התקן ניתן למערכת "איתוראן SAFETY" לאחר בדיקה של שנה בה נמצאה המערכת אמינה ומדוייקת. התקן שניתן למערכת "איתוראן SAFETY" מהווה פריצת דרך וצעד משמעותי להקטנת מספר תאונות הדרכים בישראל".
ניר שרצקי הוסיף עוד שקבלת תו התקן למערכת SAFETY הינה צעד נוסף במהלך של משרד התחבורה להכרה בהתקנת "הקופסה הירוקה" בכלי רכב בתמורה להקלות במס קניית רכב.

Print Friendly

על אודות דני בר

דני בר-טיולים וסגנון חיים http://www.danybar.co.il/ . אוהב וכותב על בירה, יין, אוכל, טיולים, תרבות, רכב וספורט מוטורי. כמו כן מדריך טיולים בחו"ל שתמיד משתף אנשים אחרים בדברים שכל כך אוהב
פוסט זה פורסם בקטגוריה בטיחות בדרכים, מה חדש, רכב, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.