כדורסל: פיני גרשון מגייס לאקדמיה

גרשון, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל, הרצה במכון וינגייט במסגרת יום הגיוס לאקדמיה של איגוד הכדורסל

Print Friendly

אתמול, יום שלישי, יום לפני שיצא עם מכבי ת"א למשחק המכריע בברלין במסגרת היורוליג, הגיע פיני גרשון המנהל המקצועי של נבחרות ישראל, למכון וינגייט. כ-20 שחקנים צעירים, מרביתם תלמידי כיתה ט' ומשפחותיהם, הגיעו לשם ליום הגיוס לאקדמיה של איגוד הכדורסל – יום מיוחד בו נבחרים אלו שירכיבו את המחזור הבא באקדמיה.

השחקנים שמעו הרצאה של גרשון על מעלות האקדמיה, ודברי הסבר של מורן בצר מנהלת האקדמיה ושל אמוץ בכר מנכ"ל מכון וינגייט ומנהל בית הספר חוף השרון בו הם אמורים ללמוד. מטעם איגוד הכדורסל הגיעו גם עמירם הלוי יו"ר האיגוד, מוישלה ויינקרנץ יו"ר הועדה המקצועית, ערן עטיה מתאם האגף המקצועי ומאמני האקדמיה.

בהמשך התקיים אימון ומשחק פנימי.

האקדמיה של האיגוד פועלת מזה מספר שנים ובוגריה ממלאים את השורות בנבחרות הצעירות של ישראל. רפי מנקו בוגר המחזור הראשון של האקדמיה היה קפטן נבחרת העתודה הקודמת שסיימה במקום השביעי באירופה ויחד איתו היום בסגל עוד מספר שחקנים שהיו באקדמיה, ביניהם איתי שגב, יונתן מור ומקסים קיקוס. את נבחרת הנוער יובילו השנה כמה שחקנים שהיו באקדמיה, ביניהם תמיר בלאט, אופיר הובר, עידו פליישר ויונתן זוסמן.

פיני גרשון מרצה. צילום: איגוד הכדורסל

פיני גרשון מרצה. צילום: איגוד הכדורסל

אימון לקראת משחק - יום הגיוס לאקדמיה של איגוד הכדורסל. צילום: איגוד הכדורסל

אימון לקראת משחק - יום הגיוס לאקדמיה של איגוד הכדורסל. צילום: איגוד הכדורסל

Print Friendly

על אודות מירה-בל גזית

סגנית עורך ראשי, מגפון-ניוז. MS Warrior. סטודנטית לתואר שני מחקרי בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש טיש, הפקולטה לאמנויות, אונ' תל אביב. כאן - מסקרת תחומי עניין, משתפת במחשבות וברעיונות, מנסה לעורר השראה. הכל, בחיפוש אחרי האושר ואספרסו טוב. פחות או יותר. תוכלו למצוא אותי גם בבלוג mirabelle.co.il
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, כדורסל, ספורט, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.