חדש בטלוויזיה: רביעי, 20 באפריל, 2016

כדור הארץ הסודי, משלחת חיפוש

Print Friendly

21:30 כדור הארץ הסודי Secret Earth, ערוץ ההיסטוריה 

מה יקרה אם יתפרץ הר הגעש העצום המצוי בפארק הלאומי ילוסטון? המורה למדעים קרייג בילס, יוצא לחקור את ההר, שהתפרץ כבר שלוש פעמים בעוצמה אדירה. בילס וצוותו עורכים בשטח מספר ניסויים יוצאי-דופן: החל מירי באקדח מתחת למים כדי להמחיש תנועה של גלי הדף, ועד להטמנת כימיקלים נפיצים לתוך בור באדמה, ותיעוד רגע פיצוצם וענן האבק שיווצר כתוצאה מכך, כדי להסיק מהניסוי על רדיוס אזור הסכנה, במידה והר הגעש יתפרץ שוב.

23:36 משלחת חיפוש צוות חיפוש | Search Party, ערוץ Yes2 

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 02 באפריל, 2016, בשעה 20:25 בערוץ Hot גולד

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט

 

Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.