מעבר לספר – האמצעים בהם סופרים ומשוררים מקדמים יוצרים אחרים.

יש כמה אנשים שלוקחים את הביטוי "על תעשה לחברייך מה ששנוא עלייך" צעד אחד קדימה, ביניהם ארנון אילני, אילן ברקוביץ' ויוצרים נוספים שעוזרים ליוצרים אחרים לקדם את עצמם דרכם. ארנון אילני יצא במטרה לאגד שירים לכדי ספר ולחלק אותם בבתי …

Print Friendly

יש כמה אנשים שלוקחים את הביטוי "על תעשה לחברייך מה ששנוא עלייך" צעד אחד קדימה, ביניהם ארנון אילני, אילן ברקוביץ' ויוצרים נוספים שעוזרים ליוצרים אחרים לקדם את עצמם דרכם.

ארנון אילני יצא במטרה לאגד שירים לכדי ספר ולחלק אותם בבתי אבות, לצורך כך הוא הקים את קבוצת "song lock" בפייסבוק, דרכה הוא פונה אל משוררים, וכותבים למגירה, בעזרת המשפט: "כותבים – שולחים (למייל) – מדפיסים – נותנים מלב". הם מארגנים את מקבץ השירים הבא (והבא שאחריו, וכך זה כבר למעלה משנה). את השירים הכרוכים הוא מחלק בבתי האבות וליוצרים עצמם.

אילן ברקוביץ', כתב בנושא שירה בעיתון "הארץ", יצא בסידרת כתבות בשם "משורר בשטח", בהן הוא מראיין ומספר על משוררים שפגש ובכך הוא מקדם אותם. בעצמו הוא מוכר ספרים שלו ושל אחרים בדוכנים שונים, ובכך הוא מסייע בהפצת ומכירת ספריהם של יוצרים נוספים.

לאחרונה צצו ברדיו תוכניות של הקראת שירה, המקדמות את היוצרים שמקריאים בהן שירה, מעצם השיחה עימם. למשל התוכנית "ערס פואטיקה" ברדיו קול הקמפוס, "כותבים למגירה" של רונה גרשון ו"מילה טובה" ברדיו קול הכנרת.
,תוכניות אלה מזמינות כותבים להעלות לשידור, להקריא שירתם, להציג את עצמם ואת יצירותיהם.

לכל הכותבים, הסופרים והמשוררים, אנו מאחלים המון בהצלחה לרגל שבוע הספר.

Print Friendly

על אודות נגה פסו

נגה פסו היא עיתונאית, תסריטאית וסופרת; מחברת הספרים - "קדחת הנדודים", "שירים לאמא", "דם ופואטיקה", "לדבר עם המתים", "על החיים ועל המוות", "א-סופה", "קיצורי דרך", "כשהרוחות של אוגוסט מנשבות גם בספטמבר", "חופש", "שירים שיצאו מן האובך", "Travel seek" ועוד. אוהבת את החיים וחוקרת את השתנותם האין סופית, אוהבת טבע ואדם, וכמובן את הכתיבה. https://www.facebook.com/BooksInEnglishAndHebrew/?ref=aymt_homepage_panel http://noganog4.wixsite.com/noga-pesso
פוסט זה פורסם בקטגוריה ספרות, ספרים, עצות וטיפים, רשמים, שירה, שירה, תרבות, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.