דרום תל אביב: צעיר שלף אקדח ונורה בידי שוטר

שוטרי יס"מ נתקלו הלילה בארבעה חשודים שהתבקשו להזדהות. אחד מהם שלף אקדח ואז נורה נפצע ובבית החולים נקבע מותו. המשטרה סורקת אחרי חבריו שנמלטו. המשטרה: האירוע קרה במבצע כנגד פעילות סמים

Print Friendly

צעיר ששלף הלילה (רביעי) אקדח לעבר שוטרים בדרום תל אביב נורה בידיהם ונפצע בידיהם. הלילה בסמוך לחצות נתקלו שוטרי יס"מ שעסקו בפעילות מבצעית כנגד פשיעה בארבעה צעירים ברחוב ראשון לציון בתל אביב. מהמשטרה נמסר כי לוחמי היס"מ ביקשו מהחשודים להזדהות כשלפתע אחד החשודים שלף אקדח וכיוונו כלפיהם. הלוחמים הגיבו במהירות והצליחו לירות ולפגוע בחשוד המאיים, אין נפגעים בקרב כוחות המשטרה. החשוד שנפגע קיבל טיפול רפואי בשטח ופונה באמצעות מד"א במצב בינוני עד קשה לבית החולים איכילוב שבעיר שם נקבע מותו.
שלושת החשודים שהיו עם הצעיר נמלטו והמשטרה פתחה בסריקות אחריהם. עוד נמסר כי לאזור התקרית הוזעקו כוחות משטרה רבים בראשות מפקד המרחב ומפקד התחנה. לדברי המשטרה האירוע שהתרחש אירע על רקע פלילי ולא לאומני. בשלב זה עדיין לא ידועה זהותו של הצעיר שנפצע.
מהמשטרה נמסר כי "סמוך לחצות בדרום ת"א במהלך פעילות המשטרה כנגד פעילות סמים נעצרו לבדיקה 4 חשודים. אחד החשודים שלף אקדח לעבר השוטרים תוך ניסיון להימלט ונורה על ידי השוטרים. 3 החשודים נמלטו ומתבצעות פעולות למעצרם. החשוד הפצוע פונה לביה"ח איכילוב ושם נקבע מותו. בשלב זה טרם התבררה זהותו של החשוד. כמקובל באירועים כגון אלו, כלל העדויות וחומר החקירה יועבר לחוקרי מחש לבחינת ההתנהלות בזירה."

הפצוע מפונה מהשטח (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

הפצוע מפונה מהשטח (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.