שהתה בחנות והשאירה ברכבה תאומים בני שנתיים

שוטרי תחנת כרמיאל חילצו את התינוקות מהרכב שנותר לא נעול וכשמצאו את האם בחנות סמוכה, הסתבר כי היא גם נוהגת בפסילת רישיון נהיגה

Print Friendly

אילוסטרציה

אילוסטרציה

אם לתאומים בני שנתיים, השאירה אותם ברכב ויצאה לסיבוב קניות בכרמיאל. התינוקות שהוארו ברכב שלא היה נעול חולצו בידי שוטרי תחנת כרמיאל. בבדיקה מול האם עלה גם שהיא נוהגת כשהיא בפסילת רישיון.
שוטרי משטרת ישראל הוזעקו היום (ראשון) למרכז קניות בכרמיאל, לאחר שנתקבל דיווח על שני תינוקות ללא השגחה ברכב חונה שחלונותיו סגורים.
שוטרי התחנה מצאו ברכב שלא היה נעול, 2 תינוקות, תאומים בני שנתיים. הם הוצאו מהרכב, נבדקו על ידי מד"א ולא נזקקו לטיפול רפואי. האם בשנות הארבעים לחייה, אותרה בחנות סמוכה, ועל פי המסתמן שהתה שם כ- 40 דקות. כשתשאלו אותה השוטרים, הסתבר היא פסולה לנהיגה משנת 2014, האם עוכבה לחקירה בתחנת המשטרה.
במשטרה מבקשים להדגיש כי השארת ילדים קטנים ברכב ללא השגחה מהווה עבירה פלילית של סיכון חיים של קטין או חסר ישע.
רק לפני 9 ימים בביתר עלית, שכח אב את בנו בן השנה וארבעה חודשים ברכבו. התינוק חולץ ללא רוח חיים.
השארת תינוקות או ילדים קטנים ברכב, מסוכנת מאד בשל חוסר היכולת של גופם של התינוקות לווסת הטמפרטורה בעוד שהטמפרטורה ברכב בחודשי הקיץ עולה במהירות. מתחילת הקיץ קיפחו את חייהם מספר תינוקות וילדים קטנים לאחר שהושארו על ידי הוריהם ברכבים חונים.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.