אלימות – לעג לידידה על תמונה באינסטגרם והותקף על ידי חבריה

קטין מאשדוד התווכח עם קטינה ברשת החברתית, זו התלוננה בפני ידיד שקבע פגישה עם הקטין בה הכה אותו קשות עם שני חברים נוספים

Print Friendly

ויכוח בין נער ונערה צעירים תושבי אשדוד כבני 17 בצ'אט של אחד מהרשתות החברתיות, הוביל למקרה אלימות קשה עד עילפון. חבריה של הנערה שנקראו לעזרתה, היכו את הנער וגרמו לו חבלות קשות בפניו. חקירת מחלק הנוער במשטרה הובילה אל החשודים שנעצרו ונכלאו. לאחר שמעצרם הוארך בשבועיים האחרונים, היום (ראשון) צפויה הפרקליטות להגיש כנגדם כתבי אישום חמורים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

חוקרי מחלק הנוער במשטרת ישראל נתקלים לא אחת בהתנהגות אלימה של בני נוער, אך הפעם גם הם הבינו שנחצה קו אדום. לפני כשבועיים נפתחה חקירה בעקבות מקרה אלימות קשה ממנה עלה כי בשל ויכוח על תמונת הנערה בין נער ונערה כבני 17 בצ'אט של רשת ה"אינסטגרם", החליטה הנערה לספר על כך לידיד שלה, קטין בן גילה, וזה התכתב עם הנער וקבע להיפגש עמו על מנת לשוחח. כעבור זמן קצר השניים נפגשו כאשר ידיד הנערה הגיע יחד עם שני חברים, קטין נוסף ובגיר כבן 18 שהפר תנאי מעצר בית בו היה נתון עקב מקרה אחר, כולם תושבי אשדוד גם כן.
כבר בתחילת הפגישה החלו השלושה, שני הקטינים והבגיר, תוקפים את הנער מכות נמרצות שבמהלכן שברו את שיניו וגרמו לחבלות בפניו ובגופו. התקיפה האלימה והקשה הביאה את הנער לכדי עילפון והתמוטטות.

פני הנער שהותקף

פני הנער שהותקף

פעילות חקירתית מהירה של מחלק הנוער במשטרה הביאה לאיתור שלושת החשודים ומעצרם.  השלושה הועברו לחקירה שבמהלכה בתחילה הכחישו הקטינים כל קשר לאירוע, אך לאחר מכן קשרו עצמם אלו לחשדות המיוחסים להם. לעומתם, הבגיר בחקירתו הכחיש כל העת את המיוחס לו על אף חומר החקירה המעיד על מעורבותו באירוע הקשה, מה גם שזה היה אמור לשהות בתנאי מעצר בית בעת האירוע, ומכך שביצע את העבירה תוך שהפר תנאי זה.
בתום חקירתם תוך שמעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט, ולאחר ביסוס תשתית ראייתית בתיק החקירה, תגיש המשטרה היום כתבי אישום כנגד המעורבים בבית המשפט המחוזי באמצעות פרקליטות מחוז דרום.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.