ישראל תקפה מטרות של צבא סורי בתגובה לירי טועה לשטח ישראל

בתגובה לירי טועה ופגז בודד שהתפוצץ בעומק רמת הגולן, השמידו מטוסי חיל האוויר את מתחם פלוגה 3 של חטיבה 90 הסורית ליד קונטרה ואת מתחם פריסת התותחים של אותה חטיבה בתל אלשעאר. עובדה מעניינת – אתרי החדשות הערבים צרפו תמונת מטוסי חיל האוויר על רקע כמעט אוהד

Print Friendly

כלי תקשורת ערביים דיווחו אמש (ראשון) כי מטוסי חיל האוויר הישראליים תקפו אתמול בערב 4 פעמים בשטח סוריה. מצה"ל נמסר כי בתגובה לירי זולג של פגז שנחת בעומק רמת הגולן תקפו כוחות צה"ל מטרות של הצבא הסורי ברמת הגולן. אתרי החדשות הערביים דיווחו כי המטרות הושמדו.

אתר "מלחק" - ישראל תקפה פעמיים, לא ארבע (צילום מסך)

אתר "מלחק" - ישראל תקפה פעמיים, לא ארבע (צילום מסך)

אתר החדשות הסורי – ملحق -" מלחק " – שולל את הידיעה  שפורסמה בכלי התקשורת הערביים לפיה חיל האוויר הישראלי תקף  4 פעמים. לדבריו, חיל האוויר תקף רק 2 תקיפות . האחת – את מתחם פלוגה 3 של חטיבה 90 הסורית המחזיקה את הקו מקונטרה וצפונה . מחלקה בפלוגה 3 פרוסה צפונית מערבית  לעיירה חרפא באזור קונטרה, שם הותקף כוח המרגמות שירה את הפגז התועה שנפל בשטח ישראל . כשהמטרה השנייה שהותקפה היא אזור פריסת  התותחים הכבדים בתל אלשעאר שגם הם שייכים לחטיבה 90 בצבא הסורי. עובדה מעניינת נוספת בגישת אתרי החדשות הערביים לישראל התבטאה בתמונה המצורפת לידיעות על התקיפה. במקום תמונת תימרות עשן ומטוס תוקף, צורפה הפעם אילוסטרציה כמעט אוהדת של מטוסי חיל האוויר על רקע דגל ישראל.

להבדיל מפעמים אחרות, התמונה שלוותה אתרי חדשות ערביים היתה כמעט אוהדת ישראל (צילום מסך)

להבדיל מפעמים אחרות, התמונה שלוותה אתרי חדשות ערביים היתה כמעט אוהדת ישראל (צילום מסך)

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.