תם החילוץ – גופת הנעדר האחרון חולצה מאתר החניון שקרס

כוחות החילוץ הצליחו לאתר היום בצהרים את גופתו של הנעדר האחרון באסון החניון. במהלך סוף השבוע אותרו וחולצו 3 גופות נעדרים

Print Friendly

חילוץ הגופה האחרונה (קולז'' צילום מסך)

חילוץ הגופה האחרונה (קולז'' צילום מסך)

גופתו של הנעדר האחרון באסון חניון הברזל ברמת החייל בתל אביב, נמצאה היום (שבת) בשעות הצהרים על ידי כוחות החילוץ מיחידת החילוץ של פיקוד העורף. עם חילוצה תמה עבהדת צוותי החילוץ .  בסך הכול נהרגו באירוע שישה בני אדם וחולצו 23 פצועים במצב קל מאז הקריסה ביום שני האחרון.  כ 500 חיילים וקציני פיקוד העורף פעלו מסביב לשעון בזירת האסון ובסוף השבוע החולף חולצו שלושת גופות הנעדרים האחרונות.
בצה"ל סיכמו כי החל מיום שני, במשך שש יממות של עבודה רציפה, כוחות פיקוד העורף מחטיבת החילוץ וההדרכה, יחידת החילוץ הארצית וצוות מיחידת "עוקץ" בשיתוף גורמי ההצלה האזרחיים פעלו לחילוץ והענקת טיפול רפואי ללכודים ולנפגעים באירוע. כ- 500 חיילים וקצינים חילצו 10 לכודים מההריסות, בעזרת מגוון רחב של כלי עבודה מתקדמים וייחודיים הכוללים ציוד חילוץ, רפואי ולוגיסטי.

מפקד פיקוד העורף, אלוף יואל סטריק סיכם את האירוע ואמר "מזה שישה ימים כוחות רבים מחטיבת החילוץ וההדרכה ויחידת החילוץ הארצית, בסדיר ובמילואים, פועלים להצלת חיים באתר ההרס. היום הסתיימה הפעילות עם חילוץ הלכוד האחרון מההריסות, לצערנו ללא רוח חיים. אנו משתתפים בצער משפחות ההרוגים". מפקד מחוז דן, אלוף-משנה אמיר אולו: "כמפקד פעילות החילוץ וההצלה באתר ההרס אני יכול לומר בפה מלא שפעילות הכוחות בשטח הייתה יוצאת דופן. כ-500 חיילים וקצינים עבדו במסירות בכל שעות היממה, תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר שברשותנו ויישום ניסיון מבצעי ומקצועי רחב. במהלך כל האירוע לקחו חלק במבצע כוחות רבים מארגונים שונים"

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.