גליל מערבי: שני חקלאים המירו חלקת עצי פרי לטובת גידולי מריחואנה

אב ובנו נתפשו הבוקר בעת שעסקו בגיזום – קטיף מריחואנה בחלקה קטנה ליד יישובם שבגליל המערבי. המשטרה עקרה 30 שיחים שהיתמרו לגובה של מטר 1.5 מטר

Print Friendly

אב ובנו, מושב תושבי ישוב  שבמועצה האזורית מעלה יוסף בגליל המערבי,  נעצרו הבוקר (שלישי) בפעילות יזומה שבוצעה על ידי שוטרי משטרת ישראל כשבאו לבצע "גיזום – קטיף" בשדה מריחואנה ששתלו ליד ביתם הכפרי. השניים נעצרו ויובאו במהלך היום לפני שופט בית משפט השלום בנצרת, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

צילום השדה - דוברות משטרת ישרא

צילום השדה - דוברות משטרת ישראל

בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה, בוצעו תצפיות ומארבים על שדה מריחואנה באזור היישוב בגליל המערבי. לאחר מספר ימי פעילות הבחינו הבלשים בשני גברים המגיעים לכיוון שיחי המריחואנה ומתחילים בגיזום ענפי השיחים. בשלב זה החליטו הבלשים לבצע מעצר ושני הגברים נתפשו. בעת זיהוים הובהר כי מדובר באב (50) ובנו (25) שגידלו בחלקה החקלאית שדה מריחואנה.
בלשי המשטרה עקרו 30 שיחי מריחואנה (גראס) שגובהם הממוצע עמד על כ1.5 מטר והשניים יצטרכו להסביר בבית המשפט מדוע החליטו לגדל שדה מריחואנה במקום אפרסמונים או אבוקדו.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.