נחשפה רשת הימורים אינטרנטית בתחום הספורט

בתום חקירה סמויה נעצרו אח ואחות בחשד כי הפעילו רשת הימורים אינטרנטית. תמורת תשלום מזומן קיבל המהמר קוד כניסה לאינטרנט ו"אשראי" להמר בגובה ההפקדה

Print Friendly

היחידה הארצית במשטרת ישראל (יא"חה), עצרה הבוקר (שני) 2 חשודים (אח ואחות) תושבי טבריה, בחשד לניהול וארגון משחקים אסורים ברשת האינטרנט וכן עכבה לחקירה מספר חשודים נוספים, במעורבים והשתתפות במשחקים אסורים. שני החשודים יובאו היום להארכת מעצר בבית במשפט.

סגירת עסקי הימורים (צילום ארכיון: משטרת ישראל)

סגירת עסקי הימורים (צילום ארכיון: משטרת ישראל)

בתום חקירה סמויה נעצרו  שני האחים החשודים בכך שארגנו וניהלו הימורים בתחום הספורט באמצעות אתר אינטרנט, בהם נרשמו ושחקו מהמרים רבים – תושבי האזור, כאשר עפ"י המודל – גבו כסף מזומן מאותם מהמרים, תמורת "אשראי ", קרי – קבלת קוד גישה לאתר וזכות להימור בתוצאות משחקי ספורט וכיו', בהתאם לגובה הסכום הכספי שהופקד בידי המארגנים קודם לכן .

בתוך כך , הבוקר נעצרו כאמור 2 החשודים המרכזיים, אשר הובאו לחקירה במשרדי היחידה הארצית וכן עוכבו ונחקרו מספר רב של מהמרים,  על מנת לאסוף ראיות רלוונטיות, כמו גם ביצוע חיפושים ותפיסת מוצגים ומסמכים בבתיהם, ובכלל זה תפיסת מחשבים,  טלפונים ניידים ורשימות אשר עפ"י החשד קושרים את המעורבים לעבירות המיוחסות להם.

מהמשטרה נמסר כי בכוונת היחידה לבצע מעצרים נוספים,  ולהביא את החשודים בהמשך היום לדיון בבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם, ככל שיידרש.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.