גם שאגת העכבר היא …עוד ספין

ויחד עימו צריכים לעלות לדוכן הנאשמים שורה שלמה של שרים, חברי כנסת, עורכי דין, אנשי עסקים, ועוד. כל אלו שחסו בצילו ונהנו ממנעמי השלטון שלו ודאגו למלא לו את הצלחת. אלו שלקחו מיליונים מפיותיהם של הרעבים והעבירו אותם לכיסיהם התפוחים או השליכו אותם על גבעות הטרשים של יהודה ושומרון.

Print Friendly

החלטת מועה"ב בנוגע להתנחלויות תפסה את נתניהו בעיצומו של חיפוש אחרי ספין מטורף שכן רק כך יוכל להרשים את העדר הפרימיטיבי שמצביע לו פעם אחר פעם, ולחמוק מעוד צרה שהקונסיליירי שלו ינסה לטשטש. ספין מטורף חיוני נוכח הסתבכות החקירות כנגד הגנב המכהן בתפקיד ראש ממשלת ישראל. זו בדיוק הסיבה מדוע נתניהו עסוק במתן "תגובה ציונית הולמת" ומעניש את אלו שהצביעו בעד ההחלטה. כמובן שמדובר במהלך פתטי. אבל עבור מצביעיו הוא "גבר, גבר". עבור שאר העולם הוא בדיחה מהלכת על שניים עם צבע שיער לא ברור.

אז כן צריך להחליף את העם.

נתניהו הרס את משרד החוץ במשך שנים, והביא את מדינת ישראל לשפל המדרגה מבחינת יחסי החוץ שלה, שפל שהסתיים בהחלטה שאותי אישית דווקא משמחת. לא שאני מאמין שמשהו ישתנה, אבל הסיכוי שבית הדין הבינלאומי בהאג יארח את שמנא וסלתא של ממשלת הימין הנוכחית, משמחת את לבבי. אבל ההרס הזה חלף מעל ראשי מצביעיו וכל מה שהם רואים הוא "כל העולם אנטישמי".

נתניהו, עושה הכל כדי לשמור על כסאו וזה לא חדש, וכבר כתבתי על זה בעבר, נתניהו יודע שהוא לא יפרוש לקיסריה אלא למעשיהו. לכן הוא יעשה את הכל כדי למנוע את הסיטואציה. הוא לא הדיקטטור הראשון בהסטוריה שמבצר עמדות בצורה כזו שמאוד קשה יהיה להפילו בצורה חוקית. כמעט כל מינוייו נועדו למטרה זו, מנדלבליט (וקודמו ויינשטיין), הליצן המשיחי שנראה לאחרונה לובש מדי משטרה ומרקד עם החב"דניקים אחרי שכבר סיים להכין את מבצע האבטחה לחמור…סליחה למשיח. מבקר מדינה אנמי ולא חכם במיוחד, ועוד…

ההתערבות של מועצת הבטחון מציעה אופציה חלךיפית אפשרית לבית משפט ישראלי והיא בית משפט בינלאומי.

כי נתניהו צריך לתת את הדין על ההרס המוחלט שזרע במדינת ישראל: על הרס הדמוקרטיה, יחסי החוץ, השמדת מערכות החינוך, הבריאות, והתחבורה. ההתעללות בזקנים, נכים ניצולי שואה, על העוני שהוא פרי מדיניותו, עוני שמציב את מדינת ישראל במקום האחרון במדינות המערב. נתניהו צריך לתת את הדין על הפגיעה בבטחון המדינה, פרשית הצוללות והמספנות היא לא רק בגדר שחיתות היא בגדר בגידה ופגיעה חמורה בבטחון מדינת ישראל.

הוא צריך לתת את הדין על חיסולה של התקשורת החופשית, שלא נעלם מעינהן הבוחנות של הארגונים הבינלאומיים הפועלים בתחום. הוא צריך לתת את הדין על חיסול התקווה לחיים נורמלים במדינת ישראל, ועל מאות ילדים שנטבחו בעזה בשמו ובשם הספינים שנועדו פעם אחר פעם (ובהצלחה מרובה) להוליך שולל את בוחריו.

ויחד עימו צריכים לעלות לדוכן הנאשמים שורה שלמה של שרים, חברי כנסת, עורכי דין, אנשי עסקים, ועוד. כל אלו שחסו בצילו ונהנו ממנעמי השלטון שלו ודאגו למלא לו את הצלחת. אלו שלקחו מיליונים מפיותיהם של הרעבים והעבירו אותם לכיסיהם התפוחים או השליכו אותם על גבעות הטרשים של יהודה ושומרון.

העובדה שנבחר בבחירות דמוקרטיות לא עומדת לו מול כל הללו. ו- 25 האחוזים מהאוכלוסיה שהצביע לו יצטרך להבין שבחירות אינן מקנות לנתניהו את הזכות להרוס ולהשמיד כל חלקה טובה במדינה. גם אם הללו שונאים ערבים או שמאלנים או סתם אשכנזים או את כל השלושה. הם יצטרכו להבין, גם אם יהיה צורך להסביר להם לאט. שהחוק הוא חוק עבור כולם. ואין מלך בישראל .

צדק בזמנו בן אהרון באומרו…צריך להחליף את העם. אבוי לנו מעם כזה, שהמליך מלך ונתן לו אישור לאנוס את נתיניו.

וכאן אני חייב לגעת לרגע במחזה התעתועים הזה שנקרא המחנה הציוני. זה שבראש המחנה המדולדל הזה עומד אפס חדל אישים זה לא חדש לאיש אבל בין מתפקדיו ובין נציגיו לכנסת יושבים אנשים כמו שלי יחימוביץ וסתיו שפיר. מה לעזעזל אתן עדיין מחפשות שם? איך אתן רוצות שמישהו יתייחס למילה שיוצאת מפיכן כשאתן עדיין חוסות בצילו של אפס חסר אישיות. גם אראל מרגלית, שהוידאו שהפיץ עם אלדד יניב, גרם לי לחלחלה בגלל שפת הגוף שהזכירה לי את… נתניהו. גם אתה מר מרגלית סמרטוט לרגליו של מי שאפילו זו מחמאה עבורו.

אם אתם רוצים לעשות משהו תכלס, הפרדו מהמפלגה הפתטית הזו ויפה שעה אחת קודם. אם לא, אתם מתאבדים/ות פוליטית ובעשותכם כך מזניחים את אחריותכם. ואף פוסט , וידאו או בג"צ לא ישנה את זה. לכו משם ועכשיו.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על גם שאגת העכבר היא …עוד ספין

 1. מאת אביב המבין‏:

  כמה דברים:
  1. השתוללות ביבי היא ספין. של ויכה הזבוב את הפיל.
  2. ההצבעה: נכון זה הדעות של המדינות הללו ( אפילו שהן נמצאות באותו מצב כמונו ולא מזיז להן ) אבל…… מחיאות הכפיים הספונטניות — הן אנטישמיות—–!!!!!!
  3. ביבי הבין רק דיקטטורה העם רוצה והוא נותן לו אותה. כמובן שבניגוד לכל מדינה אחרת בעולם טעות אחת שלנו ואנחנו בים!
  חוץ מזה שנה טובה.

 2. מאת גורן‏:

  עמית הנבואות שלך אין להם אחיזה במציאות

 3. מאת גורן‏:

  הסיכוי שבית הדין הבינלאומי בהאג יארח את שמנא וסלתא של ממשלת הימין הוא אפס נתניהו צריך לתת את הדין על ההרס המוחלט שזרע במדינת ישראל: על הרס הדמוקרטיה, יחסי החוץ, השמדת מערכות החינוך, הבריאות, והתחבורה. ההתעללות בזקנים, נכים ניצולי שואה, על העוני שהוא פרי מדיניותו, עוני שמציב את מדינת ישראל במקום האחרון במדינות המערב והפלא ופלא מהגרים מחבר העמים מגעים לישראל בתור תיירים ומבקשים " מקלט" ברשות ההגירה נדהמים ממספרם הגדול של גיאורגים, אוקראינים ומולדבים, שמגיעים בשנה האחרונה לישראל ומבקשים מקלט
  חוץ כמובן מהמסתננים מאפריקה שלא מוכנים לעזוב את מדינת האפרטהייד" דמוקרטיה ובחירות רק כאשר השמאל מנצח תראה כל הנבואות השחורות לא עזרו ולא עוזרות עכשיו מתחלף השלטון בארצות הברית והוא יהיה ברכה לעם ישראל כנ"ל אירופה עוברת מהפך כל זה תודה למיליוני המהגרים השוטפים אותה והראקציה של הלבנים הנוצרים תשפיע על הבחירות שם אני נזכר שקראת למהפכה מלחמת אחים זה לא הולך מה לעשות עמית התאוריות שלך כנראה אין להם קונה בכל סקר כוחו של ראש הממשלה מתחזק אולי כי אין מי שיחליף אותו ואולי כי ישראל הנמצאת בלב איסלם קיצוני צריכה מנהיג חזק ?