הפגנה מול שגרירות ארצות הברית

גל המחאות בעולם על החלטתו של הנשיא האמריקאי לחסום את גבולות ארצו למוסלמים, לא פסחה גם על תל אביב

Print Friendly

צילום: ציפי מנשה

צילום: ציפי מנשה

המחאות כנגד החלטת נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ לסגור את גבולות ארצות הברית בפני מוסלמים, גררו כצפוי ביקורת נוקבת מצד מנהיגי אירופה, זעם בעולם הערבי והפגנות מחאה מול שגרירויות ארצות הברית בעולם.  כ 15 בני אדם הפגינו היום (ראשון) מול השגרירות האמריקאית בתל אביב. המפגינים בעיקר חששו בעיקר שהחלטותיו של הנשיא האמריקאי תהוונה רוח גבית לראש הממשלה, בנימין נתניהו לגרש מהארץ את הפליטים השוהים בה, השוו את נתניהו לטראמפ וקראו לו לא להיגרר אחר הגזירות הפשיסטיות לדבריהם.

צילום: ציפי מנשה

צילום: ציפי מנשה

צילום: ציפי מנשה

צילום: ציפי מנשה

 

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, בעולם, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על הפגנה מול שגרירות ארצות הברית

  1. מאת גורן‏:

    על זה נאמר [ הפגנות בעולם] הכלבים נובחים והשיירה עוברת אהבתי את הקטע הרי מיד צריך "לתקוע "לראש הממשלה " המפגינים בעיקר חששו בעיקר שהחלטותיו של הנשיא האמריקאי תהוונה רוח גבית לראש הממשלה, בנימין נתניהו לגרש מהארץ את הפליטים השוהים בה, השוו את נתניהו לטרמפ וקראו לו לא להיגרר אחר הגזירות הפשיסטיות לדבריהם." אולי הכוונה למסתננים ממדינת אויב שנכנסו באופן לא חוקי ? מדובר בצביעות העולם שבדיה הנאורה החליטה לגרש " פליטים"163 אלף מבקשי מקלט הגיעו לשבדיה ב-2015 ונהנו ממדיניות דלת פתוחה. כעת הודיע שר הפנים כי עד 80 אלף מאלו שבקשותיהם לא אושרו יעזבו את המדינה וזו דוגמית קטנה צביעות עולמית! 18 מדינות מוסלמיות אוסרות על כניסה ליהודים והעולם מדבר רק על איסור כניסה למוסלמים, מדוע התקשורת לא מדווחת שהמדינות שארה"ב לא מאפשרת להם כניסה אלו אותן מדינות שלא מאפשרות כניסה לישראלים ויהודים. בושה!