קטטה בבר: בריונים חבטו עם כיסאות ובקבוקים

שני בני דודים שהשתתפו בקטטה המונית בבר בראשון לציון הואשמו בסוף השבוע בעבירות של פציעה בנסיבות מחמירות וניסיון פציעה בנסיבות מחמירות

Print Friendly

חוליגניזם ובריונות כאחד  –  כתב אישום חמור הוגש אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון כנגד שני צעירים, בני דודים שהשתתפו בקטטה המונית בבר בראשון לציון. קטטה בה הוטחו כיסאות ובקבוקים בראשי המתקוטטים.
הקטטה התרחשה בחודש דצמבר 2016 בסמוך לשעה 02:00 בלילה כאשר בבר שהו עשרות מבלים. מסיבה לא ברורה התפתח אירוע אלים סמוך לשירותים בבר  במהלכו נהדף אחד המבלים מחוץ לחדר השירותים.

הטחת בקבוק  (צילום מסרטון מצלמות  האבטחה)

הטחת בקבוק (צילום מסרטון מצלמות האבטחה)

בתוך שניות התפתחה במקום קטטה של כעשרה מבלים, ביניהם שני הנאשמים.  במהלך הקטטה הכו השניים יחד עם נוספים שהיו איתם אחד את השני, תוך שימוש באגרופים, בעיטות והשלכת כיסאות ושולחנות. במהלך הקטטה אחד הנאשמים (22) נטל בקבוק והטיח אותו בראשו ופניו של אחד המבלים. בן דודו, הנאשם השני (19) ניגש לדלפק הבר נטל בקבוק והטיח אותו בחוזקה בראשו של צעיר אחר ממשתתפי הקטטה.

צילום מסרטון מצלמות  האבטחה

צילום מסרטון מצלמות האבטחה

לאחר חקירה נעצרו שני הנאשמים, נחקרו ומעצרם הוארך מעת לעת, ובסוף השבוע, כאמור, הוגש נגדם כתב אישום בגין עבירות פציעה בנסיבות מחמירות (22) וניסיון פציעה בנסיבות מחמירות (19) ובקשה למעצר עד תום ההליכים. מהמשטרה נמסר כי זהותם של משתתפים נוספים בקטטה ידועה וצפויים מעצרים נוספים.

חלק מהקטטה כפי שנקלטה במצלמות האבטחה בבר

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.