ימי שלטון הבית הנציונל יהודי

אין דבר מדכא יותר מצפיה בארץ מולדתך שוקעת אל תהומות החשיכה הפשיסטית. אין דבר יותר מפחיד מהתאמתות כל נבואות הזעם שבעצם נועדו להתריע, איילת שקד לקחה השבוע את מדינת ישראל צעד ענק נוסף והוכיחה מי שבאמת שולט במדינת ישראל הם הנציונל יהודים.

Print Friendly

איילת שקד נעצה השבוע את המסמר האחרון ב"כאילו" דמוקרטיה הישראלית, רפורמת המינויים לבית המשפט העליון היא כעקרון פירוק קו ההגנה האחרון של הציבור כנגד שלטון קלפטומני/תאוקרטי/לאומני. כל אלו שחושבים ששקד "מאזנת" את בית המשפט העליון, לא מבינים ולא יבינו מה תפקידו של הבג"ץ. הבג"ץ פועל על פי החוק ולא על פי הנחיות או נאמנות פוליטיות  (ע"ע העבריין אביחי מנדלבליט). תפקידו של הבג"ץ הוא להגן על האזרח כנגד עוולות השלטון. להזכירכם השלטון במדינת ישראל (תאורטית) בידיים של אסופת הגנבים של הליכוד, השודדים את הקופה הציבורית ללא בושה וללא משוא פנים, ורשימת החשודים בהונאה, שוחד, מעילה באמון, כל כך גדולה שאין אפילו טעם להתחיל לפרטה שכן היא גדלה מיום ליום.

חדי העין שבינכם שמו בטח לב למילה "תאורטית", וזה די ברור שהליכוד איננו שולט, איננו מעוניין לשלוט, ואין לו מה להציע כמפלגת שלטון. הליכוד, שריו, חברי הכנסת שלו, ראשי הערים, וכל פונקציונר אחר המשוייך לליכוד מעוניינים לגנוב כמה שיותר. ולראיה בנימין נתניהו, ראש ממשלה מכהן בעצם כארכי-גנב, אחרי הכל בכל שנות פעילותו הציבורית נתניהו לא עשה כלום חוץ מלצבור תיקים ופרשיות עלומות ומסריחות עד השמיים. אין לו שום הישג מדיני, חברתי, כלכלי או חינוכי. אבל חקירות משטרתיות, דוחו"ת מבקר המדינה, פרשיות שחיתות אופפות אותו, כמו צואת כלבים טריה. הוא וחבריו לא מעוניינים לשלוט הם מעוניינים לגנוב.

הבית היהודי מאפשר לליכוד לעשות ככל העולה על רוחו עם הקופה הציבורית בתנאי שיאפשרו לו לשלוט בשקט, פלוס מינוס שוחד של  מאות מיליונים לרפד את ישבניהם הדשנים של קומץ חובשי כיפות על גבעות הטרשים הארורות.

נפתלי בנט ואיילת שקד בתוספת אוסף קיצוניים שעל פניו רק נראה תמוה אבל בדיעבד מתברר שמדובר באוסף של יהודים לאומנים שיש להתייחס ברצינות רבה מאוד לאמירותיהם התמוהות, שכן כמו מיין קאמפף של היטלר, גם הם מתכוונים לכל מילה שיוצאת מפיהם ואף מבצעים. בנט מחסל את שאריות החינוך הפלורליסטי החילוני בישראל ודואג להשאיר דור של בורים ועמי ארצות, החיים על תהילת עבר וזכויות דמיוניות וספר שנמצץ מהאצבע. איילת שקד היא זו שמוודאת הריגה. לנתניהו שהציב אותה בתפקיד שרת המשפטים זה דווקא מתאים. מבחינתו היא כבר תדאג לבית משפט עליון מלא מנדבליטים שיכשירו את השרץ בבוא היום.

 איילת שקד היא זו שתחסל את המאבק ההירואי של אלדד יניב, התנועה לאיכות השלטון, העמותה לדמוקרטיה מתקדמת ושאר אלו שמנסים להאבק בשחיתות, באמצעים לגיטימיים (בג"ץ) היא מחסלת במחי יד את האפשרות שפלשתינים ייוצגו בבג"ץ בצורה הולמת. הפגיעה בבג"ץ בסופו של דבר תהפוך את נתניהו לשליט בעל כוח בלתי מוגבל, ללא שום איזון או בלימה. והוא מצידו הרי באמת לא אכפת לו שיוקם בית מקדש שלישי. כל עוד הוא (או בן דודו) יקבלו עמלה שמנה.

התמיכה בצעדיה של איילת שקד איננה יריה ברגל היא יריה בראש.

משפט עזריה הוכיח שרצח ערבים הוא בעצם עבירה קלה וגם זה כשיש הוכחה מצולמת וודאית לרצח, הרי די ברור שדמם של כל מי שאיננו מוצא חן בעיני השלטון הנציונל יהודי ימצא את עצמו בסכנת מוות לצערי במהרה בימנו. אבל מה הפתרון?

היות והמשטרה, היועץ המשפטי, המפכ"ל, מבקר המדינה, ראש השב"כ והמוסד כולם מינויים פוליטיים הנאמנים לראש הממשלה. ועכשיו הגיע תורו של הבג"ץ. הרי שהפתרון הוא ברחוב, כי אין יותר אמצעים לגיטימיים. והפגנות ושלטים מעולם לא הפילו דיקטטור. הפתרון היחיד הוא מהפיכה אלימה שתגרור מלחמת אזרחים. זה לא נחמד, זה לא נעים אבל מי שחושב שיחוסו עליו בבוא היום לא יודע על מה הוא מדבר. ואם אותו מישהו חושב שמדינת ישראל חסינה מפני ההסטוריה הרי שההסטוריה היהודית היא עניין סיבובי ומחסלת את עצמה בגלל טיפוסים כמו איילת שקד ונפתלי בנט ועדר כבשים  זו הפעם השלישית.

תמיד טענתי שהיהודים שרדו למרות דתם למרות התנ"ך הארור ולא בזכות דתם או בזכות אמונתם. וכל יום שעובר זה ברור יותר ויותר.

אני יודע שהשאלה הבאה שתשאל היא ומה איתך? אז כן, אם אדע שיש 1000 איש בישראל שמוכנים להניף את נס המהפכה אהיה שם. אם כי ברור לי שאחד הצעדים הבאים הוא טיהור הצבא מגורמי שמאל והפיכתו למשמרות המהפיכה של נתניהו ובנט. וזה אומר שלצאת לרחובות פירושו יהיה סיכון חיים. מצד שני יעקב מוסא אל קיעאן לא היה מהפיכן גדול סתם מורה פשוט שנרצח על ידי כוחות המשטרה הפרטית של נתניהו.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

4 תגובות על ימי שלטון הבית הנציונל יהודי

 1. מאת גורן‏:

  ציפיות של מפלגות הימין מהישגיה של השרה שקד הן קצת מוגזמות. כדי לבחון זאת נציב את השופטים היוצאים כנגד הנכנסים – אחד מול אחד. כך ניתן יהיה לקבל תמונה ברורה יותר לגבי מה שבאמת קרה בעקבות הבחירות (הבדיקה תעשה בעזרת מידע שסיפקה שרון פולבר בעיתון "הארץ" של יום שישי 24.2.2017).

  ובכן – כנגד השופט רובינשטיין היוצא נציב את השופט מינץ הנכנס: שמרן מול שמרן, כלומר 1:1;

  כנגד השופטת נאות היוצאת נציב את השופט אלרון הנכנס: שמרנית מול שמרן (עם הטיות קלות), כלומר 2:2;

  כנגד השופט זילברטל היוצא נציב את השופטת וילנר הנכנסת: מרכז כנגד מרכזית, כלומר 3:3;

  ולבסוף, כנגד השופט ג'ובראן היוצא נציב את השופט קרא הנכנס: ליברל מול ליברל, כלומר 4:4.

  אם כך, מכל נקודת מבט – מהפכה אין כאן,

 2. מאת אביב המבין‏:

  עמית אתה צודק.
  הגברת שקד היא בדיוק כמו צאקי הבובה המפורסמת.
  חיוך מלא עם סכין רצחנית מאחורי הגב, עם הסרט הסכין יוצא בהמשך כל הזמן קדימה.

 3. מאת גידי‏:

  אם אתה מאמין למילה ממה שכתבת ,אתה גאון….! אגב ישראל זאת לא מולדתך היא ארץ אוייב( בטוח שאתה יהודי…?) . תרגיע אל תפחד קח עוד שחטה צא מהדכאון , תרגיע הנבואות שלך מתאמתות במוח הקודח שלך בלבד,חכה שההשפעה תדעך . הפרדת רשויות לו התבצעה כהלכתה (מונטסקייה)לא היה מצריך התערבות ולא אקטיביזם שיפוטי.אך לשיטתך הנכלולית אפילו בלמים ואיזונים לא מוצאים מקום או צורך במהפכה שאתה פוחד להשתתף בה. אין פלא שאינך מדבר על היום שאחרי המהפכה… אתה חושב רק על כאוס .נראה לי שככל שהמצב בצרפת הולך ומידרדר כך אתה הופך להזוי יותר. לו היית מהפכן אמיתי ולא של מקלדת היית צריך להמיר את דתך ,להתגייס לדאעש או לפחות מבצע פיגוע דריסה בטיילת של מרסיי או תל אביב.

 4. מאת דוד‏:

  זאת אחת הבעיות של המדינה הזאת עמית מנדלזון שחלאות עלובות כמוך עדיין נוטלים כאן חלק לא טבעי בתקשורת. למעלה משני שליש העם היה שמח להפרד ממך לתמיד. בקלות ניתן לך ודומיך גט כריתות עיתונאי קטן ועלוב.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>