פוצץ את המורסה הזו.

אז עשה לנו ולעצמך טובה, פוצץ את המורסה הזו שקרויה בנימין נתניהו. ותן למגדל הקלפים המושחת הזה לקרוס. כי זה יקרה כך או כך. השאלה היא האם אתה רוצה להיות אחד מהקלפים. אם נשארה בך טיפה של הגינות , של יושר , של אמונה ושל כבוד לתושבי מדינת ישראל.

Print Friendly

אביחי שלום, אינני יכול אפילו לקרוא לך מר מנדלבליט מכיוון שמדובר בתואר כבוד, ועבור כבוד צריך לעבוד. ואתה לא רק שאינך עובד, אתה מזיק ומסכל.

הפגנות מול בית היועה"מ - צילום: רפי מיכאלי

הפגנות מול בית היועה"מ - צילום: רפי מיכאלי

מונית לקודקוד של מערכת המשפט, מערכת שבירה במיוחד בימים אלו, אבל מערכת שהיתה הבית שלך הרבה שנים. אמנם מונית על ידי נתניהו אבל תיאור התפקיד איננו להיות עורך דינו הפרטי של נוכל אלא לשרת את מערכת המשפט והצדק לטובת עם ישראל.

אתה בטח מכיר את המשפט: "אין עשן בלי אש" אז במקרה שלנו יש כל כך הרבה עשן שאנחנו נחנקים. ואתה מתעקש לא להזמין את מכבי האש. אתה בוודאי מבין (כי אתה בוודאות לא טיפש) שבזמן היקר שאתה מספק לנתניהו הוא יכול להספיק גם לשבש ראיות וגם להמשיך לבזוז את הבית העולה באש.

אני מנסה להבין מדוע. לא יתכן שאתה חסר מוסר לחלוטין, אחרי הכל אני משוכנע שגם אתה לא רוצה שנכדיך יגדלו במדינה בה כל פשפש מלך וכל גנב יעשה ככל העולה על רוחו.

גם אמונתך אמורה היתה להקל עליך את ההחלטה המוסרית הכל כך בסיסית, האם הכיפה על ראשך היא קישוט? או שמא שכחת את עשרת הדיברות?

אביחי מנדלבליט - איור: עמית מנדלזון

ואולי אתה פוחד, פשוט פוחד פחד מוות? גם במקרה זה אתה במלכוד, הרי נתניהו לא ישאר בתפקיד לנצח ויום אחד, עם עזרתך או בלי, הוא יפול ואחריו ילכו רבים אחרים…ואתה בינהם, כי אין ספק שבאותו יום תעלה הקריאה להעמיד אותך לדין על שותפות לפשעי נתניהו. אז מן הראוי שתוודא שהאיש ישלם על פשעיו ותנקה אחת ולתמיד את החליפה המטונפת שלך.

אל תמרח אותנו במינוחים משפטיים. אתה הפקק על הבקבוק מלא שדים שחייבים לצאת החוצה. אתה הסכר שבולם את מערכת החוק. אתה האיש שמאפשר בכל יום שעובר להנציח את השחיתות כסטנדרד במדינת ישראל.

אז עשה לנו ולעצמך טובה, פוצץ את המורסה הזו שקרויה בנימין נתניהו. ותן למגדל הקלפים המושחת הזה לקרוס. כי זה יקרה כך או כך. השאלה היא האם אתה רוצה להיות אחד מהקלפים. אם נשארה בך טיפה של הגינות , של יושר , של אמונה ושל כבוד לתושבי מדינת ישראל. אתה יודע בדיוק מה לעשות… עשה זאת ואולי בפעם הבאה אוכל גם לכבד אותך בתואר מר מנדלבליט. עד אז אתה סתם עוד אביחי.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על פוצץ את המורסה הזו.

  1. מאת גידי‏:

    עמית .נראה שאתה בשעה טובה סוף כל סוף מבין שאי אפשר לאפות עוגה מהחקירות נגד נתניהו.אתה משנה אסטרטגיה ותוקף את הקליקה המשפטית מעוז השמאל בארץ …נו שויין. בצרפת אתה וחברייך השמאל הרדיקלי עם המוסלמים הבאתם לתוהו ובוהו . נראה לך שאנחנו פריירים או טיפשים או עיוורים הניסיונות שלך פשוט הזויים גם להזויים בארץ.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>