היונדאי המסחרית ה-H350 בארץ, החל מ 230 אלף ש"ח

כלמוביל הובלה והיסעים מרחיבה את תמהיל המותגים ותחל לשווק את משפחת הדגמים המסחריים של יונדאי בישראל. בשלב הראשון תשיק כלמוביל לראשונה בארץ את דגם המסחרית הגדולה ה-H350 של יונדאי ותעניק 5 שנות אחריות מטעם היצרן

Print Friendly

כלמוביל הובלה והיסעים מרחיבה את תמהיל המותגים המוצעים על ידה ומצרפת את המותג יונדאי למשפחת המסחריות מעל 3.5 טון. בשלב הראשון משיקה כלמוביל את הדגם H350 אשר תוכנן להתאים גם לשוק האירופאי ויעניק דריסת רגל בקטגוריית המסחריות הגדולות  ליונדאי בישראל.

מסחרית חדשה של יונדאי,החל מ 230 אלף ש"ח (צילום: יח"ץ)

ה-H350 ישווק תחילה עם משקל כולל של 3.51 טון ובשתי גרסאות: האחת ואן מסחרי סגור והשנייה בתצורת שלדה (חד קבינה המאפשרת התקנת ארגז מאחור). שתי הגרסאות מוצעות עם מנוע טורבו דיזל 2.5 ליטר ותיבה ידנית בעלת 6 הילוכים, עם הספק גבוה של 170/150 כוחות סוס, מומנט של 43/38 קג"מ, נפח מטען (בוואן הסגור) של 12.9 קוב וכושר גרירה של 3.5 טון.

יונדאיH350  מציע סביבת נהיגה מתקדמת הכוללת מסך מגע של 8 אינץ' עם מערכת Connected Car של כלמוביל הכוללת Waze, תחנות רדיו אינטרנטיות,  Wi-Fiוקישוריות לנוסעים, מידע על הרכב ואפשרות התקנת אפליקציות נוספות. בנוסף, הנהג יכול לשלוט מההגה על בקרת השיוט (אופציה), על מערכת הקול והדיבורית.

ה- H350יזכה מהיום הראשון לשירות בפריסה ארצית במוסכי יונדאי, בנוסף לתמיכה מלאה של מערכי השירות והחלפים של כלמוביל ובכלל זה מוקד שירות טלפוני.

אחריות רחבה של 5 שנים (צילום: יח"ץ)

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל, מציין כי "שיווק ה– H350  בישראל מהווה אבן דרך משמעותית בשוק הרכב המסחרי בישראל שעשוי לשנות את פניו בשנים הקרובות, עם כניסתם של דגמים נוספים בעתיד אשר ישנו את מרחב התחרות בשוק לטובת הצרכן הישראלי. ה-H350 גם מרחיב את היצע הפתרונות של חטיבת ההובלה וההיסעים של כלמוביל, אשר מעתה יכולה לתת מענה נוסף ומשלים לצרכי הלקוחות בקטגוריות נוספות מעבר למגוון הרחב הניתן כיום." עוד מציין קרעין, כי כחלק ממהלך ההחדרה ובשיתוף פעולה עם היצרן, יושקו דגמי יונדאי עם אחריות רחבה של  5 שנים, דבר המבטא ביטחון באיכות המוצר, ומעניק ללקוח יתרון כלכלי משמעותי ושקט נפשי לתקופה ארוכה.

Print Friendly
פוסט זה פורסם בקטגוריה דן, רכב, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.