פשיזם לא מפילים בבחירות

חגיגות הכיבוש הן סטירה מצלצלת בפרצופו של העולם בכלל אבל בעיקר בפרצופו של השמאל האימפוטנטי המנומס אותו מייצג בגאון אבי גבאי. חגיגות הכיבוש הן אמירה שאיננה שונה בהרבה מזו של היטלר, שאת מלחמת העולם שלו החל בכיבוש שטחים ספציפיים, נמשך ברצח מסיבי והסתיים בהרס מוחלט של מדינתו הוא.

Print Friendly

English version

הסטוריה היא עסק מצחיק ומעניין. היא שם, כתובה ומסודרת , כל האירועים, כל התאריכים, כל התהליכים. אבל עדיין כולנו עוצמים עיניים ומתעלמים. אני קורא מדי יום סקרים חדשים (שלא מראים שום שינוי רלוונטי) אני רואה את הכמיהה של חברי השמאלנים והאופטימיות האולטרא אבסורדית, הנסיונות לחשב ממשלה על קוצו של ח"כ ממשלה שתיתן קצת תקווה. אבל זה לא עובד כך.

ככה נראית ההסטוריה ההשתלטות על הבסטיליה

דיקטטורים ושלטון פשיסטי איננו מופל בבחירות, הוא מופל במהפיכה, ומסתיים בגיליוטינה, חבל תלייה בכיכר העיר או כיתת יורים. אל תבואו אלי בטענות תפתחו ספרי הסטוריה.

אבל לשמאל הישראלי קם משיח חדש, אבי גבאי. בלי לעסוק בעברו. אבי גבאי הוא בדיוק מה שכבר היה למפלגת העבודה. מנהיג איפוטנט, מנומס וחסר רוח קרב. אם אבי גבאי לא מבין שאת קולות הימין והדתיים הוא לעולם לא יקבל אז הוא גם לא חכם במיוחד. כבר נתקלתי בקריאות התפעלות רבתי נוכח ה"אינטגריטי" שלו. בחייכם, אינטגריטי? בישראל 2017 אין יותר מקום לאינטגריטי יש מקום למהפיכה אכזרית בלבד. כל יום שעובר מרחיק את האופציה. אני מבין שהשמאל לא מוכן לעשות שימוש באותה טרמינולוגיה של הימין, אבל מן הסתם גם את היטלר ניסו לרצוח כשהיה מאוחר מדי. קציר הדמים של ממשלת הימין הישראל לא הגיע (עדיין?) לזה של דיקטטורים אחרים בהסטוריה אבל הוא בדרך לשם ואם לא יעצרו אותו עכשיו הסוף יהיה מפחיד.

עצוב לי לראות את הנכים מתגלגלים ברחובות, מוכים על ידי המשטרה, ומושפלים על ידי הממשלה. אבל עוד יותר עצוב לי לדעת שרבים מהם הצביעו לנתניהו, הרי קיצבתם היתה מזערים גם בטרם הבחירות הנוכחיות. ומי שדאג שתישאר כך הוא נתניהו עצמו. אז כן אנחנו חייבים לתמוך בנכים ובמאבקם שכן כולנו מן הסתם עלולים למצוא את עצמנו במצבם מתי שהוא. אבל זה חייב לבוא בליווי קול רועם ולא מתפשר בשילוב של אצבע מאשימה (רצוי האמצעית) והרבה רוח קרב. בלי התנצלויות. אחרי הכל המאבק שמנהל הימין מול הנכים מלוכלך ונבזי, למרות שהיום כבר ברור שרבים מהנכים הללו הם חלק אינטגרלי מהימין בדיוק כמו תושבי עיירות הפיתוח ושאר מוזנחי ועשוקי ישראל. הרפיון של אלו הנקראים "מנהיגי השמאל" מקשה מאוד להסביר לכל אותם אומללים שהאדם שרומס אותם, הוא טינופת, נוכל וגנב. לא פלא אם כן שח"כי הליכוד ושאר משרתי השלטון יוצאים במתקפה חסרת בושה כנגד המקופחים. שכן אין אחד בצידו השמאלי של המפה שמסוגל לומר בקולי קולות את האמת הכואבת והאכזרית: למדינת ישראל נחוצה מהפיכה. נקודה. לא פחות ולא יותר.

סופו של עוד דיקטטור -צ'אוצ'סקו

חגיגות הכיבוש הן סטירה מצלצלת בפרצופו של העולם בכלל, אבל בעיקר בפרצופו של השמאל האימפוטנטי המנומס אותו מייצג בגאון אבי גבאי. חגיגות הכיבוש הן אמירה שאיננה שונה בהרבה מזו של היטלר שאת מלחמת העולם שלו החל בכיבוש שטחים ספציפיים, נמשך ברצח מסיבי והסתיים בהרס מוחלט של מדינתו הוא.

אם לא נצא למרד במטרה להפוך סדרי עולם. הרי שגם החבר הדימיוני שלנו לא יעזור לנו. הוא הרי מעולם לא עזר במילא. אחרי הכל הוא פרי דמיונו של עם גזען ומוכה ובור מרצון או בכוונה, שמחפש בכל מחיר צידוק לפשעיו הוא.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על פשיזם לא מפילים בבחירות

  1. מאת גידי‏:

    למעשה אתה עמית ואבי גבאי תאומים שניכם סבורים שנתגלתה לכם האמת ושאתם חכמים ומבינים יותר מכולם…ושמאלני אמתי וחושב שקורא ומבין אומר למה ללכת אתם או להקשיב כדי להתאבד…?!
    השמאל שרוממות הדמוקרטיה בפיו איננו מקבל את הכרעת הבחירות ויוצא למלחמה בעמו ומדינתו .המסכות נפלו מדובר בפאשיזם בולשביקי מהזן הנחות שנתקל בקיר ברזל של התנגדות אמתית אידאולוגית וערכית שמחוברת למציאות.
    השמאל הנ"ל עם השנאה והעליבות וההזיות על כל צורותיו האידאולוגיות והערכים ,בכל העולם בתהליך גסיסה סופי הם היסטוריה …!

  2. מאת גורן‏:

    אם לא נצא למרד במטרה להפוך סדרי עולם אומר את זה מר עמית היושב במרסי איך תצא למהפכה אם עם גזען ומוכה ובור השמאל לא אימפוטנט לשמאל כמו שכתבתי הרבה פעמים כאן אין לו דיביזיות השמאל חלש כי אף אחד לא קונה את הסחורה שלו " השלום" כי המציאות היא אחרת הערבים לא רוצים שלום ואת זה מראים לנו יום יום גם ערבי ישראל המבצעים מעשי טרור וגם תומכים בדאע"ש לא צריך להיות חכם כדאי להבין שהבעיה היא לא 67 כמו שאתה מנסה לציין " הכבוש" הבעיה היא 48 הבעיה היא יותר עמוקה אנחנו נטע זר כאן אנחנו הכופרים אני מבין שאתה רומז לחסל את ' הדקטטור' ישראל מדינה דמוקרטית רק העם אותו עם שקבעת שהוא בור יקבע את העתיד מעניין אם מחר אותו עם ילך שמאלה מה יהיה אז על בורותו

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>