רוצחים מהלכים חופשי

יצחק רבין נרצח על ידי הימין הישראלי ומבחינתי גם על ידי הימין המתון, שציקצק בשפתיו אך לא טרח לומר מילה כדי לעצור את הסחף, הוא נרצח על ידי יושבי הגדרות, הוא נרצח על ידי אלו שפוחדים מהשלום וגם על ידי אלו שפוחדים לעשות שימוש במילה שלום כדי שלא יבולע להם/כדי שלא יראו בהם שמאלנים/או כי סתם כי הם אינם מאמינים שזה אפשרי.

Print Friendly

יצחק רבין נרצח על ידי יהודי, דתי, ימני, בוגר ישיבה, בוגר אוניברסיטה דתית. הרוצח ינק את משנתו מרבנים, קיבל את עידודם, ואישורם הרשמי לעבור על הדיבר החשוב ביותר מבין עשרת הדיברות. לא תרצח. הוא קיבל אישור לקחת חיים. יצחק רבין נרצח על ידי …הדת היהודית, מעוותת ככל שתהיה זו עדיין הדת היהודית אחריה נוהה רוב עם ישראל.

נתניהו המסית הראשי וחבל התליה

על פי החוק יצחק רבין נרצח על ידי: ביבי נתניהו, המסית הראשי, על ידי כל פוליטיקאי שלקח חלק בהסתה, הוא נרצח על ידי רבנים, מורים מדריכים, מרצים באוניברסיטה, מוכרי חמוצים בשוק, אוהדי כדורגל. הוא נרצח על ידי כל מי שלא הסכימו עימו וסירבו לקבל את החלטתו, לנסות לחיות בשלום.

הוא נרצח על ידי כל אותם אלו שיצרו מצג שווא שכביכול הוכיח שהסכמי אוסלו גרמו לעליית הפיגועים. כמובן שאיש לא טרח לבדוק את המספרים. הוא נרצח על ידי האנשים הקטנים שמנסים לבנות תאורית קונספירציה ולהוכיח שבעצם השב"כ חיסל אותו.

יצחק רבין נרצח על ידי הימין הישראלי ומבחינתי גם על ידי הימין המתון, שציקצק בשפתיו אך לא טרח לומר מילה כדי לעצור את הסחף, הוא נרצח על ידי יושבי הגדרות. הוא נרצח על ידי אלו שפוחדים מהשלום וגם על ידי אלו שפוחדים לעשות שימוש במילה שלום כדי שלא יבולע להם/כדי שלא יראו בהם שמאלנים/או כי סתם כי הם אינם מאמינים שזה אפשרי.

גם אני לא מאמין בשלום, אבל חובה לנסות, מדינה הפוחדת משלום ואיננה פוחדת ממלמחה היא מדינה חולה. מדינה שלמעלה ממחצית הציבור בה מקבל במשיכת כתף את שלטון הימין שנבע ישירות לרצח ראש ממשלה מכהן, היא מדינה חולה. והמחלה היא מחלה סופנית.

רוצחים מסתובבים חופשי בין אזרחי מדינת ישראל, ואיש לא שילם את המחיר, פרט לאיש שהוסת, שהודח, אינני ממעיט מערכו של יגאל עמיר שמעתי אותו מדבר, האיש ראוי למקומו בתא אפל ובבידוד מוחלט עד יום מותו. אבל מה אם אותם אלו שהביאו אותו לרצח? ברוב חוצפתם הם נואמים היום 22 שנה אחרי, בעצרת לזיכרו של זה שהם רצחו. הם מגלגלים עיניהם לשמיים ומדברים על פיוס. פיוס עם מי? עם רוצחים? לא אני, הדת המאוסה, ומאמיניה על שלל גווניהם  הגדישה את הסאה. 22 שנה אחרי אותו ערב. הם עולים על הבמה מזילים דמעות תנין וממשיכים לחרחר מלחמה.

כמה טיפוסי, שבמדינת היהודים, הרב היחיד שיושב בכלא כמו שצריך, יושב על העלמת מס. אבל הסתה לרצח… לגיטימי. ואחר כך מתפלאים על אנטישמיות. לא העולם איננו אנטישמי,  היהדות שמציגה מדינת ישראל בפני העולם תואמת להפליא את הקריקטורות של הדה שטירמר. גנבים, חולי שליטה, מחרחרי מלחמה, סחטנים, אינטרסנטים, פרימיטיביים… ועד כהנה וכהנה. מצטער ככה זה נראה לעולם כולו.

כן, כמו שאמרה ביתי: אני שמאלני גאה, ואינני חייב לאף אחד הסבר מה עשיתי בצבא , למה עשיתי, כמה מיסים שילמתי. אני אזרח ישראלי, ארצה או לא. תקראו לי באיזה שם גנאי שתרצו (אם תצליחו להיות יצירתיים אולי אפילו תצחיקו אותי). אבל אינני פוחד מסיכוני השלום, אני פוחד פחד מוות מסיכויי המלחמה. אני מעדיף להתגונן, מאשר לטבוח אלפי פלשתינים חפים מפשע. במחילה מכם אזכיר לכם את שמו של הצבא הישראלי "צבא הגנה לישראל", אין שום הגנה בלצאת למלחמה שוב ושוב ושוב כשהטריגרים מגוחכים. מספר הקורבנות שהקריב עם ישראל, במלחמות עזה השונות, גדול עשרות מונים ממספר הקורבנות שנפלו כתוצאה מקופסאות השימורים המעופפות. והסיפור עדיין לא תם.

הצעקה שנשמעת בכל אירופה "הפאשיזם לא יעבור", איננה נשמעת בישראל, הפאשיזם הימני, הדתי, הבור, הנתעב, הנאלח. כבר עבר ובראש התהלוכה רוצחים. אלו שאחראים ישירות ובעקיפין לרצח רבין, ויותר מכל דבר אחר, רצח התקווה.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על רוצחים מהלכים חופשי

 1. מאת רפאל‏:

  עמית, תחזקנה ידייך ותבורך בכל מעשיך.
  הרוצחים ובני הרוצחים שמגיבים למאמרך אינם יכולים לחיות בשלום עם מצפונם ומפנים את השנאה העצמית שלהם כלפי אחרים.

 2. מאת גידי‏:

  כשמבוצע פשע מתועב כזה ,כדי להגיע לפתרון התעלומה צריך לשאול מי הרוויח מהרצח…?! מתברר על פי סקרים עדכניים (אז לא שיקרו)שהשמאל הפאשיטי הקיצוני, הרדיקלי, הבור, הנתעב, הנאלח לפני תבוסה של יותר מ20% לנתניהו…
  לכן מעניין מאוד מה שאתה אומר… היום נשמעים קולות ועדויות שהרצח תוכנן ע"י כרמי גילון …תתעדכן.

 3. מאת גורן‏:

  אין טעם להתווכח אתך חלק מדבריך נכונים ואני מקבל אותם רק שחכת היה עוד טריגר לרוצח וזה איש שרות הביטחון הכללי הסוכן שמפניה אבישי רביב אשר ערב ערב הופיע בתקשורת אז ערוץ 1 וקרא בריש גלי לחסלו של רבין ז"ל האיש הציג עצמו כראש ארגון אי"ל הוא עמד מול ביתו של רבין יחד עם מפגנים אחרים וצעק רבין בוגד אני לא חושד בקונספירציות אבל הנושא הזה לא נחקר עד הסוף צה"ל יוצא למלחמות כאשר יורים על ישראל רקטות שום מדינה בעולם לא הייתה יושבת בשקט כאשר יורים רקטות על ישובים אזרחים ובונים מנהרות לתוך שטח המדינה אנשי שהאמינו בשלום כאשר צה"ל יצא מעזה ומה התוצאה ירי רקטות ומלחמות אותם אנשים פנו ימנה כי הבינו שהסיכוי לשלום הוא הזוי מי הביא עלינו את מלחמת ששת הימים ? השמאל מי חתם על "שלום" עם מצרים הימין אז על איזה פשיזם את מדבר אתה רואה את המציאות כאדם המרגיש אשם בכול הצרות כאן אני לא יש בך כמו בכול השמאל מין הלקאה עצמית הערבים מסכנים והיהודים הגזענים הם האשמים בכול הצרות אני לא שם

 4. מאת מירי‏:

  חרטטן שמאלן מתוסכל..רבין שלך נירצח רק על ידי יגאל עמיר נקודה..אתה כמו ילד קטן מנסה להאשים את כל העולם! את המצב לפני הרצח אני זוכרת היטיב..מאות יהודים נירצחו על מיזבח "השלום"שלך.ותפסיקו לשכתב את ההסטוריה כל פעם מחדש. למרות שאני מבינה את התיסכול שלכם שאינכם מצליחים לחזור לשילטון.אבל זו הדמוקרטיה .ותתמודד עם המציאות חבר!

 5. מאת אזרחית חרדה‏:

  שוב מסית ומדיח אכול שינאת חינם!!!
  שאני שואלת אותך מדוע יגאל אמיר מבודד!??? ממה חוששים??? מה יש לו לגלות שהם פוחדים ממנו???
  הרי הוא צרח כשהובל למשפט "אם אפתח את הפה המדינה תירעד" מה יש לו לספר שאנחנו לא יודעים והשבכ מסתיר. זה קמת מסובך נכון??? עדיף לקחת שעיר לעזאזל ולהלביש עליו תיק.. זה הכי קל שיש וזה מה שעושים כאן השקם והערב. אז לכל הרדודים שמאשימים את הימין , לכו תינברו בעבר תלמדו אותו טוב , פיקחו אוזניים , והפעילו את האינטלגנציה והמוח(ששטוף שינאה) ואולי ,אולי תודו שטעיתם!!חזון אחרית הימים
  ואנא מיכם מי שלא טוב לו כאן ורע לו כל כך , למה הוא כאן? די היה לנו חורבן גלל שינאת חינם , תעבירו זאת הלאה לא כאן!!!!!