ג'ף אארוסול – מצייר מוזיקה על קירות בריסל

היות ואני מצלם עבודות גרפיטי בכל העולם מזה שנים ובעיקר בעיר מגורי – מארסיי – כבר נתקלתי ביצירותיו של אארוסול במספר ערים. בביקורי האחרון בבריסל מצאתי אוסף נדיר של עבודות יפהפיות שכולן קשורות למוזיקה וחלקן נמכרות בגלריה המקומית – אחת מאלו המיצגות אותו.

Print Friendly

ג'ף אארוסול הוא כינוי של אמן הסטנסיל הצרפתי, ז'אן פרנסואה פרואה יליד נאנטס (1957) החי כיום בליל שבצפון צרפת ואת הקיר הראשון שלו עיטר ב-1982. ג'ף אארוסול מיוצג על ידי לא מעט גלריות מכובדות ברחבי אירופה. ועבודותיו מעטרות קירות בערים רבות בעולם.

ג'הן לנון - ג'ף אארוסול

היות ואני מצלם עבודות גרפיטי בכל העולם מזה שנים ובעיקר בעיר מגורי – מארסיי – כבר נתקלתי ביצירותיו של אארוסול במספר ערים. בביקורי האחרון בבריסל מצאתי אוסף נדיר של עבודות יפהפיות שכולן קשורות למוזיקה וחלקן נמכרות בגלריה המקומית – אחת מאלו המיצגות  אותו.

ג'ים מוריסון - ג'ף אארוסול

הסדרה הראשונה נמצאת על קירותיה של חנות מוזיקה ותקליטים יד שניה הממוקמת ממש ממול ה"מנקן פיס" המפורסם.

ברוס ספרינגסטין - ג'ף אארוסול

בוב דילן - ג'ף אארוסול

ג'ימי הנדריקס - ג'ף אארוסול

יתר העבודות ממוקמות מעל לגלריה – מרטין אהמר – המיצגת את ג'ף אארוסול בבריסל.

על קיר הגלריה עצמה - ג'ף אארוסול

רצף התמונות הבא בעצם מהווה ציור קיר אחד גדול שהנושא המרכזי שלו הוא מוזיקה. המיקום, בתוך סימטא צרה, לא איפשר לי לצלם את הכל בתמונה אחת אז… הרווחתם.

אז אם אתם בבריסל ורוצים לראות עוד חפשו את הגלריה  עם או בלי החתול:

 

 

 

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה אמנות, תרבות. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.