מיון רמב"ם – קבל עדכון מידי על התקדמות תוצאות הטיפול בך

שירות דיגיטלי חדש בבית החולים: עדכון סלולרי הנוגע להתקדמות הטיפול בחולה השוהה במיון, באמצעות אפליקציה שתציב לפני המטופל מידע מיידי על הבדיקות שנעשות בעניינו. בבית החולים מקווים שבכך הלחץ בחדר המיון העמוס מאוד, יפחת

Print Friendly

בית החולים רמב"ם בחיפה השיק אתמול (ראשון) אפליקציה פשוטה ויעילה לעדכון דיסקרטי ומידי על התקדמות הבדיקות והטיפול במקום העמוס ביותר בבית החולים – מחלקת המיון (המחלקה לרפאה דחופה).

כל אדם שמגיע למיון יישאל במהלך הקבלה אצל האחות אם הוא מעוניין בקבלת מידע בעת שהותו במיון. במידה שיענה בחיוב יישלח למספר הסלולרי שיספק לאחות קישור לאפליקציה. בלחיצה על הקישור (אין צורך "להוריד" אפליקציה ייחודית אל הטלפון) ייפתח מסך שבו תדווח מערכת אוטומטית על התקדמות הטיפול והבדיקות. כך למשל יידע המטופל הממתין מה סטטוס הבדיקות שעוד נותרו לו – בדיקת רופא פנימי, או רופא אורטופד וכדומה.  זאת כבר לאחר שנטלו ממנו בדיקות דם ובדיקות אחרות הוא יקבל עדכון מתי הגיעו תוצאות הבדיקה. האפליקציה שפותחה ע"י אגף המחשוב של בית החולים היא צעד חשוב בשיתוף המטופל בהתנהלות השהיה שלו במיון. השהיה במיון בבית חולים גדול ועמוס (וברמב"ם יש לעיתים קרובות עומס גדול מ 100 אחוזי תפוסה, כך לדוגמא בחמישי שעבר עמדה התפוסה במיון על 200%)) עשויה להתמשך מספר שעות. מטרת השימוש באפליקציה היא להפחית את אי הוודאות של המטופל ולשתף אותו בהתקדמות הטיפול.

 

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, בריאות, חדשות בארץ, קופות ובתי חולים, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>