יום ללא מכנסים בעיר הקודש

לצעירי ירושלים נמאס מהחדשות, הצרות ויתר החולירע. הם החליטו להצטרף ליום השטויות הבינלאומי – יום ללא מכנסים. נוסעי הרכבת הקלה נדהמו מחבורת צעירים עולה בתחתונים בערב ירושלמי קר: "היה כיף", אמרו הצעירים

Print Friendly

 

צילום מדף האירוע

צילום מדף האירוע

כמה עשרות צעירים ירושלמים הפתיעו אמש (ראשון) את נוסעי הרכבת הקלה בעיר. הם עלו ללא מכנסיים.  הצעירים הירושלמים נפגשו בכיכר ציון משם עלו על הרכבת. "בואו לעשות שטויות", כתבו בעמוד הפייסבוק של האירוע.
מארגני החג מסבירים כי "הרעיון הוא להרגיש חופשיים לשבור את הטאבו החברתי, ליהנות מהתגובות של אנשים שעדיין לא מכירים את האירוע הזה ולהפוך יום משעמם ליום שמח". ההנחיות הכלליות הן להתנהג בטבעיות ולעשות במהלך הנסיעה והירידה מהרכבת את הדברים הרגילים שנוסעים עושים. "שנה שלמה חלפה, הטמפרטורה צונחת, חייזרים טרם הופיעו במהדורות החדשות ולכן שבירת השגרה נותרה (גם) עלינו!" כתבו המארגנים בדף האירוע והסבירו כי "השנה שוב נשכח את המכנסיים ונעלה על הרכבת הקלה בתחנות שונות ונעשה סצנה מפגרת ומיותרת לחלוטין, בלי שום אמירה, והמון כיף".

צילום מדף האירוע

צילום מדף האירוע

צילום מדף האירוע

צילום מדף האירוע

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, הבילויים, חברה וסביבה, חדשות בארץ, חיי חברה, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על יום ללא מכנסים בעיר הקודש

  1. מאת גורן‏:

    טמטום זה מה שקורה כאשר אין דאגות