חדש בטלוויזיה: חמישי, 08 בפברואר, 2018

צ'רלס מנסון: במוחו של מטורף, נערות פין-אפ: נקמת סמלי המין, רובוטריקים: האביר האחרון, Zoo 2

Print Friendly

21:45 צ'רלס מנסון: במוחו של מטורף |Manson Speaks: Inside The Mind of a Madman, ערוץ ההיסטוריה

האם ייתכן כי צ'רלס מנסון, אחד הרוצחים הסדרתיים הנודעים לשמצה בהיסטוריה המודרנית, היה אחראי יחד עם כת מעריציו, למעשי רצח נוספים שטרם נתגלו עד היום? תעודה בת שני חלקים, ובמרכזה חשיפה של ראיות חדשות ומטלטלות, המעלות את האפשרות כי זרועה האכזרית של כת משפחת מנסון הגיעה למקומות נוספים, וגבתה את חייהם של קורבנות נוספים. בנוסף לסקירה מקיפה של אחד ממעשי הרצח הנודעים לשמצה בהיסטוריה האמריקנית, יוצרי התעודה חוקרים מקרי מוות מסתוריים נוספים שאירעו באותה מסגרת זמן, מגלים עדויות חדשות על אלימותו של מנסון והשפעתו על אחרים, וחושפים לראשונה 26 שעות של שיחות טלפון שניהל מנסון מהכלא, שמעולם לא שודרו עד היום, העשויים לשפוך אור חדש על מעשי הפשע שלו, כמעט חמישה עשורים לאחר שבוצעו.

22:00 נערות פין-אפ: נקמת סמלי המין | Pin-Up: The Revenge of a Sex Symbol, ערוץ Hot8

נערות פין-אפ: אובייקטים של שליטה גברית או מודל של העצמה נשית? הסרט סוקר את המהפכה המינית הנשית משנות העשרים ועד ימינו. הסרט סוקר את התפתחות הז'אנר של נערות פין-אפ, משנות העשרים ועד ימינו, ואת תפקידיהן ותדמיתן בעיני הציבור: דמויות שנועדו לעודד ולנחם חיילים שיצאו למלחמה אך גם נשים המייצגות את שחרור האישה ואת שבירת המוסכמות. צרפת, 2017.

רובוטריקים: האביר האחרון | Transformers: The Last Knight, סלקום TV 

החמישי בסדרת הסרטים של מייקל ביי. הפעם הרובוטריקים ובני האדם נמצאים במלחמה, כאשר אופטימוס פריים כבר איננו בסביבה. המפתח להצלת העתיד טמון בסודות העבר, בהיסטוריה הנסתרת של הרובוטריקים משחר כדור הארץ. שחקנים: מארק וולברג, אנתוני הופקינס, סטנלי טוצ'י, ג'ון טורטורו, ג'וש דוהמל. ארה"ב, 2017. סרט מלא רעש, אפקטים, צבעים וצלצולים, אך חסר כל תוכן או טיפת אינטליגנציה. ציון: 

Zoo 2, נטפליקס | Netflix

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 16 באוגוסט, 2016, בשעה 22:45 בערוץ Yes אקשן


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.