פרטנר TV מוסיפה את ערוץ !E

ערוץ הבידור האמריקני מצטרף לפרטנר TV, וישדר תוכניות על הידוענים הגדולים בעולם ושידורים ישירים מהשטיח האדום של הטקסים הנוצצים בהוליווד

Print Friendly

פרטנר TV מצרפת את ערוץ !E, ערוץ הבידור המוביל בעולם, למגוון הערוצים בשירות פרטנר TV. לראשונה בישראל, הערוץ ישודר על גבי פלטפורמת OTT, כך שצופי !E יוכלו ליהנות מהתכנים גם על גבי מסך הטלוויזיה וגם מהנייד. הערוץ יעלה לאוויר בימים הקרובים, וישודר באפיק 16 בפרטנר TV.

ערוץ !E משדר את תכניות הבידור המובילות בעולם, 24/7, כולל חדשות בידור ורכילות, ודיווחים חיים מהשטיח האדום היישר מהטקסים הנחשבים בהוליווד. בין תכניות הדגל של הערוץ: "משפחת קרדשיאן", "נוקמים עם קלואי קרדשיאן", "דיילי פופ", "חדשות ערוץ !E",  "הוליווד מדיום", "נשות הספורטאים", "אסונות מפלסטיק", וכמובן, ספיישלים ושידורים ישירים מהשטיח האדום בטקסים הנוצצים בעולם הבידור, הטלוויזיה, הקולנוע והמוזיקה.

מפרטנר נמסר: "אנחנו שמחים להוסיף את ערוץ !E לעשרות הערוצים שזמינים היום לכל לקוחות פרטנר TV, ללא תוספת תשלום. ההנאה שבצפייה בחדשות בידור מהעולם ובחיים הנוצצים של כוכבי הוליווד היא דבר שחשוב לצופים רבים, ולכן מדובר בבשורה משמעותית עבור אלו שעדיין משלמים מאות שקלים מדי חודש על טלוויזיה, ומהיום יכולים לקבל את התכנים המובילים בבידור, ספורט, סרטים וסדרות, חדשות, ערוצי ילדים ועוד, ב-69 שקלים בפרטנר TV".

Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מסך גדול-קטן, עם התגים . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.