חדש בטלוויזיה: רביעי, 14 בפברואר, 2018

השיטה להפרטת הטבע, אקדמיית החממה 2, אהבה למטר רבוע

Print Friendly

21:00 השיטה להפרטת הטבע, ערוץ Yes דוקו + Yes VOD

בשנת 2008, גילו תושבים בערבה שמתחם המלונות הגדול בארץ עומד להיבנות בחלק הטבעי הפתוח האחרון בבקעת תמנע. חמישה אזרחים החליטו לצאת למאבק ובמקביל לחקור איך ולמה אושרה התכנית. במהלך שמונה שנות מאבק, התושבים פיצחו וניסחו שיטה ממוסדת ומשומנת להפרטת שטחי טבע נדיר בישראל, זו 'השיטה להפרטת הטבע'. הסרט מתעד תיעוד אישי של שלבי המאבק, על תהפוכותיו הדרמטיות. המאבק, שהחל שלוש שנים לפני פרוץ המחאה החברתית, מסתיים חמש שנים אחריה ונותן זווית נוספת על התהליכים שעברה החברה הישראלית בשנים אלו ותמונה עדכנית על עצמת יחסי ההון-שלטון בישראל. בימוי, צילום, עריכה: יובל פן. ישראל, 2018.

אקדמיית החממה 2 | Greenhouse Academy 2, נטפליקס | Netflix

עונה שנייה לסדרת הילדים המקורית של נטפליקס. האח והאחות, אלכס והיילי, איבדו את אמם ועברו לפנימייה יוקרתית, שם הם מוצאים יריבויות, רומנטיקה ותעלומה הקשורה למותה. שחקנים: אריאל מורטמן, פין רוברטס, כריס אוניל. יוצר: גיורא חמיצר.

אהבה למטר רבוע | Love Per Square Foot, נטפליקס | Netflix

עובד ועובדת בבנק, שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות בית כל אחד בנפרד, מחליטים להתחתן מטעמי נוחות. שחקנים: ויקי קאושל, אנגירה דאר, אלנקריטה סאהאי. במאי: אנאנד טיווארי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.