חדש בטלוויזיה: שלישי, 10 באפריל, 2018

פטרנו, נולד לבן מדי, גרג דייוויס: חיה מופלאה שכמותך

Print Friendly

22:00 פטרנו | Paterno, ערוץ Yes3 

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 08 באפריל, 2018, בסלקום TV

22:00 נולד לבן מדי | Born Too White, ערוץ Yes דוקו

בטנזניה, מלוואי ושאר מדינות מזרח אפריקה אנשים לבקנים הם אנשים נרדפים ודינם, לרוב, הוא דין מוות. הם נחטפים, מותקפים ונרצחים. חלקי גופם אף נמכרים לרופאי אלילים תמורת סכום כסף גבוה למטרות כישוף ואפילו פוליטיקאים רוכשים אותם מתוך אמונה שיעזרו להם בבחירות. ד"ר אוסקר דיוק, רופא בריטי לבקן, יוצא למסע באפריקה כדי לנסות להבין למה יש שם סטיגמה קשה כל כך כלפי אנשים כמותו. סטיגמה שנטועה עמוק בשורשי התרבות האפריקאית לאורך דורות רבים. דיוק מנסה להבין מהם שורשי התופעה ומיהם האחראים לפגיעה באנשים לבקנים. לשם כך הוא נפגש עם צעירים לבקנים שמספרים לו על היחס הקשה כלפיהם ועל האופן בו הם נאלצים לחיות בקהילות מבודדות. לאורך הסרט הוא גם אינו חושש להתעמת עם המקומיים ביחס לדעות הקדומות שלהם וביחס לפשעים שנעשים כלפי הלבקנים מתוך תקווה שאולי יצליח להביא לשינוי. בימוי: קלייר ריצ'רדס. 60 דקות, בריטניה, 2017.

גרג דייוויס: חיה מופלאה שכמותך | Greg Davies: You Magnificent Beast, נטפליקס | Netflix

סטנד-אפ. הקומיקאי הבריטי גרג דייוויס נזכר בדייטים מחרידים, באסונות 'גיזום' של אזור החלציים, במתיחות של אבא ועוד, בספיישל סטנד-אפ קורע מצחוק.


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.