הדרום בוער? תראו שעון היד של אלי כהן!

נתניהו יודע שהישראלי הממוצע הוא אידיוט חסר תכלית (בניגוד לאידיוט שימושי) ויצעק בקולי קולות "כל הכבוד" – למעשה אני כמעט משוכנע ש- 50 אחוז ממצביעי נתניהו באמת מאמינים שישראל הצליחה לגנוב ענני גשם משמיי איראן. אז שעון היד של אלי כהן חייב להיות "שוס" אמיתי.

Print Friendly

מדינת ישראל כבר מזמן חצתה את קו השפיות, בדרך לטירוף מוחלט. אבל כל יום שעובר רק נשלפות עוד ועוד ארנבות מכובעו של הכובען המטורף.

בסוף הכל יעלה באש

דרום מדינת ישראל בוער, חד משמעית עולה באש, שחור משחור. לקח לפלשתינים זמן אבל בסופו של דבר הם הבינו ש"יש להם רוח גבית" ובעזרתה הם נלחמים. לוחמה פרימיטיבית אבל אפקטיבית. העובדה שאיש לא מת (עדיין) הופכת את העניין להרבה פחות מעניין והרבה הרבה פחות חדשות. עד כמובן שיתחילו לנחות בלוני קצת צפונה משם.

נתניהו, העסוק בשליפת גימיקים מחד, חקיקה שתבטיח לו עוד ועוד כספים מקופת המדינה, ופחות ופחות בקרה על פשעיו, כמובן שלא ביקר בדרום הבוער. זה לא ממש מעניין אותו, אחרי הכל המסכנים החיים במקום ימשיכו להצביע לו פעם אחר פעם.

אבל זה בדיוק הזמן לשלוח סוכנים כדי להשיב ארצה את שעון היד של אלי כהן ז"ל (לא אין סיכוי שאשתמש ב הי"ד – אני לא מאמין בשום שם ובטח לא בנקמה שלו או של כל אחד אחר). אז סוכני המוסד במבצע מסובך סחבו/גנבו/החזירו לישראל את שעון היד של אלי כהן – תחליף לא רע לגופתו שעדיין שם, בהנחה שהשעון עדיין עובד.

איזה סוכנות ביון בעולם מסכנת אנשיה כדי להביא שעון יד חסר ערך? גם ערך סנטימנטלי איננו מצדיק סיכון חיי אדם ובזבוז משאבים. אבל משאבים זה דבר זניח, עלות המבצע לפחות מנעה מסכום הכסף הספציפי הזה להגיע לכיסם של חברי כנופיית נתניהו או לאחת משתי הכנופיות הדתיות.

נתניהו יודע שהישראלי הממוצע הוא אידיוט חסר תכלית (בניגוד לאידיוט שימושי) ויצעק בקולי קולות "כל הכבוד" – למעשה אני כמעט משוכנע ש- 50 אחוז ממצביעי נתניהו באמת מאמינים שישראל הצליחה לגנוב ענני גשם משמיי איראן. אז שעון היד של אלי כהן חייב להיות "שוס" אמיתי.

תסלחו לי אבל המדינה הזו מאוכלסת ביותר מטורפים מכל בית משוגעים. אם כי מצד שני אני כמעט משוכנע שאחרי שהשעון יוצב אחר כבוד לפני העם והציבור יביא לו קרבנות וישתחווה לו יתברר שהמבצע המורכב כרוך היה במו"מ קשוח על האתר E-BAY, וראש המוסד עצבני רצח, בגלל העיכובים ברשות הדואר.

 

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על הדרום בוער? תראו שעון היד של אלי כהן!

 1. מאת 1‏:

  כשראיתי את הידיעה בעיתון – לא הבנתי מה קשור השעון של אלי כהן בימינו.
  תודה על התזכורת לסיבה שלשמה המוסד טרח להחזיר את השעון:הסטת הדיון הציבורי. זו בטח אותה הסיבה שלאחר שהתגלתה פרשיית ריהוט הגן, התחיל מבצע צבאי נרחב בעזה. להזכירכם באותו מבצע נהרגו 74 ישראלים, וכאלף אזרחים עזתים שאינם טרוריסטים.

 2. מאת גורן‏:

  מעדיף לא להגיב השנאה מעבירה אותך על דעתך

 3. מאת אביב המבין‏:

  עמית אתה ממש טוב.
  כן מיליונים עלה לנו המבצע הזה.
  אבל לפחות נחמה פורטה לנדיה.
  בכל מקרה המלחמה בעפיפונים תעלה לנו מיליארדים.
  שבת מנוחה.