סדנאות בישול ברשת ההמבורגרים BBB

סדנאות בישול לילדים ברשת ההמבורגרים BBB, הסדנאות מיועדות לילדים בגילאי 4-10. הרווחים מהסדנאות יועברו כתרומה לעמותת גדולים מהחיים.

Print Friendly

 צילום: יוליה פריליק ניב

צילום: יוליה פריליק ניב

את יריית הפתיחה לסדנאות שף לילדים שעורכת רשתBBB  בחופש הגדול, למען גיוס כספים עבור עמותת גדולים מהחיים, ערכו אהובה תורג'מן מנכ"ל מבעלי קבוצת BBB  יחד עם סמנכ"ל העמותה אלינוער לויטן, באירוע חגיגי שנערך במסעדת BBB שרונים,  בהוד השרון.
אירוע כלל טקס מרגש, קוקטייל על טהרת ההמבורגרים וסדנת שף ראשונה שנערכה ע"י שף הרשת מיכאל שמולוביץ לילדי עמותת "גדולים מהחיים".
אהובה תורג'מן פתחה את האירוע ואמרה: "זו השנה החמישית ברציפות, בה אנו מקיימים את סדנאות השף לילדים בסניפי הרשת ברחבי הארץ,  במסגרת זו לומדים הילדים לבשל את המנות האהובות. לדבריה: "במהלך החודש הקרוב יתקיימו סדנאות בישול כאלו בכל 27 מסעדות הרשת ברחבי הארץ,  פעילות חווייתית ומהנה שבזכותה ניתן לתרום לקהילה".
אלינוער לויטן, סמנכ"ל עמותת "גדולים מהחיים" אמרה כי היא מאוד שמחה ומברכת על שיתוף הפעולה הקיים כבר מזה מספר שנים בין רשת BBB לעמותת "גדולים מהחיים". שיתוף פעולה זה מתקיים לאורך כל השנה בצורות ואופנים שונים ושיאו מידי שנה בתרומת הרווחים מסדנאות השף לילדים – פעילות שכולם נהנים וזוכים בה: הילדים הלוקחים חלק בסדנה, רשת BBB ועמותת "גדולים מהחיים" הנהנת מהתרומה הכספית".את פני הילדים קיבלו סמנכ"ל רשת BBB אילן פנחס ומאיה ברטל מנהלת שיווק רשת BBB, אשר אירחו את הילדים והוריהם בסדנה.
לאחר שהשף לימד והדגים לילדים כיצד מכינים את המאכלים הכי נכון וטעים שאפשר,  התנסו הילדים בעצמם בהכנת המאכלים ובסיום נהנו מהארוחה המשובחת אותה הכינו בעצמם.
אחרי שלפני שנה שתפתי אותכם בחוויות מהסדנה ברשת ההמבורגרים BBB, השנה ממליצה לכם להגיע ולהשתתף. רשת מסעדות ההמבורגרים BBB , הסדנאות נערכות בכל מסעדות הרשת ברחבי הארץ, במהלך החופש הגדול, החל מה 23.7 עד ה 16.8.2018. לפני שנה שתפתי אותכם בחוויות מהסדנה ברשת ההמבורגרים BBB, השנה ממליצה לכם להגיע ולהשתתף.
הסדנאות מיועדות לילדים בגילאי 4 עד 10 ובכל סדנה ישתתפו כ- 25 ילדים, שיתנסו בהכנת ואכילת המבורגרים, צ'יפס וקינוח. הסדנאות מועברות  ע"י השפים של הרשת. הילדים שייקחו חלק בסדנה, יקבלו ערכת שף מיוחדת הכוללת: סינר, כובע, חוברת צביעה ותעודת שף, המציינת שהילד נושא התעודה עבר בהצלחה את סדנת השף הצעיר של רשת BBB.
בסיום הסדנא יהנה כל ילד ארוחת ילדים מעשה ידיו, אותה יוכל לאכול בהנאה.

מחיר הסדנה: 69 ₪ לילד. כל הרווחים מהסדנה הינם קודש לעמותת גדולים מהחיים.
ההרשמה במסעדות רשת BBB. הסדנאות יתקיימו בין השעות 16:30-18:30.

כל הפרטים:  burgus.co.il

נכדיי נהנים בסדנה נכדי נהנים בסדנה
Print Friendly

על אודות טלי גרופית

מתכונאית שרוקחת מטעמים ומשתפת, בלוגרית http://taly60.blogspot.co.il/
פוסט זה פורסם בקטגוריה אוכל, ביקורת, חדש על המדף, כתבות אוכל, פנאי, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על סדנאות בישול ברשת ההמבורגרים BBB

 1. מאת טלי גרופית‏:

  להרשמה יש לפנות לטל -9022*

 2. מאת Snir Gabsi‏:

  שלום,
  מעוניין בסדנא ל-2 ילדים בגיל 5 ו-9
  תודה
  0505500067