חדש בטלוויזיה: שני, 17 בספטמבר, 2018

אבות ובנות, מילת נשים: המלחמה של ג'אהא, ג'ורדי שור 17, השטיח האדום: אמי 2018

Print Friendly

14:45 אבות ובנות | Fathers And Daughters, ערוץ Hot Gold 

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 12 בנובמבר, 2016, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

21:55 מילת נשים: המלחמה של ג'אהא | Jaha’s Promise, ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD

ג'אהא נפלה קורבן להתעללות מינית כאשר נלקחה לניו יורק ונישאה לגבר שלא פגשה מעולם, כל זאת בעודה בת 15. עשור לאחר מכן, ברחה מנישואיה הכפויים וחזרה לגמביה שבמערב אפריקה. הסרט מתמקד בניסויים שנעשים בילדות ובנשים החל מגיל צעיר, ביניהם גם הליך מילת נשים שבמהלכו מבוצע חיתוך או כריתה של חלק מאיבר המין הנשי. היא רוצה שיהיה לה הכוח לשנות דרך המוסדות האחראיים והיא דורשת כבוד עבור זכויות נשים, לא משנה באיזה חברה הן חיות. בשנת 2015 ולאחר מאבק ממושך של ג'אהא, נשיא גמביה הכריז על איסור מילת נשים. דנמרק, 2017.

22:00 ג'ורדי שור Geordie Shore 17 | 17, ערוץ MTV

הגרסה הבריטית ל-"ג'רזי שור" שבה בעונה חדשה. גם הפעם יתעדו פרקי הסדרה את מעלליה ההורמונליים של החבורה הלוהטת ויספקו מבט אינטימי אל חייהם האישיים של חבריה.

23:30 השטיח האדום: אמי 2018 | Live from the Red Carpet Emmy Awards 2018, ערוץ !E

השטיח האדום מטקס פרסי האמי, שהשנה מציין 70 שנים לקיומו.


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.