חדש בטלוויזיה: שבת, 09 במרץ, 2019

משפחת סופר על 2, לעוף עם ערפד, קוד 211, לגדל את אבא, הפרעה בקצב הלב, מוטלים בספק

Print Friendly

09:00 משפחת סופר על 2 | Incredibles 2, ערוץ Hot Cinema3

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 06 במרץ, 2019, בערוץ Yes VOD + סלקום TV

10:00 לעוף עם ערפד | The Little Vampire, ערוץ Yes5

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 01 במרץ, 2019, בערוץ Yes VOD

18:55 קוד 211 | 211, ערוץ Hot Cinema1

אקשן מבוסס סיפור אמיתי. שוטר מזדקן יוצא למשמרת רגילה בליווי שותפו ונער עבריין שנידון לעבודות שירות במשטרה. המשמרת מקבלת תפנית כאשר השלושה נקלעים לזירת שוד מתוכננת היטב. שחקנים: ניקולס קייג', אורי פפר. במאי: יורק שקלטון. ארה"ב, 2018.

22:00 לגדל את אבא | תפקיד חייו | An Actor Prepares, ערוץ Hot Cinema3

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 07 במרץ, 2019, בסלקום TV

22:00 הפרעה בקצב הלב | Arrhythmia, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 07 במרץ, 2019, בערוץ Yes VOD

22:30 מוטלים בספק | Doubtful, ערוץ Yes קולנוע ישראלי

דרמה מטלטלת מועמדת ל-9 פרסי אופיר, בהשראת אירועים אמיתיים. על תסריטאי תל אביבי, די תקוע בחייו, נגזרו עבודות שירות במקלט לנוער בסיכון. למרות התחלה מורכבת עם הצעירים במקום, הוא מוצא קסם וגאולה בעבודה איתם, ובמיוחד נוצר קשר עז עם נער אחד, כועס ומרדן. שחקנים: רן דנקר, אדר חזאזי גר. במאי: אלירן אליה. ישראל, 2018.


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.