ארקיע מבטלת את הודעות הפיטורים

בעקבות התערבות ההסתדרות, בוטלו מכתבי הפיטורים לעובדי ארקיע

Print Friendly

הנהלת ארקיע הודיעה היום (חמישי) להסתדרות כי החליטה לחזור בה מהודעות הפיטורים ולבטל את הודעות הפיטורים של 150 עובדי ארקיע, אותן העבירה השבוע לידיהם כתוצאה מסגירת שדה דב והעברת הפעילות לנמל התעופה בן גוריון.
יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, אמר כי  "כמו שדרשנו מהתחלה, הליכי הפיטורין יבוטלו העובדים יחזרו לעבודה, ויקבלו תשלום מלא על הימים שהופחתו להם. כך צריך היה לנהוג מהתחלה. בדרך מכובדת של יחסי עבודה הוגנים והגונים, שתאפשר לצדדים לשבת ולהידבר על הדברים ועל הצורך של החברה בהתייעלות-לפני שנוקטים בצעדים דרקוניים".

המטוסים עומדים למכירה  (צילום מאתר החברה)

המטוסים עומדים למכירה (צילום מאתר החברה)

מיו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד נמסר כי ההסתדרות לא תקבל הליכים חד צדדיים של פיטורי עובדים ללא הידברות על אחת כמה וכמה כאשר ישנו הסכם חתום  בדבר העברת העובדים לנתב"ג. "אני מברך את הנהלת ארקיע שהחליטה  להתעשת ולחזור בה מההחלטה לפטר עובדים ולהיכנס למו"מ משותף לייעול החברה" אמר בר-דוד.

 

Print Friendly

על אודות יצחק פרי

כתב התעופה התחבורה והתיירות בקול ישראל לשעבר, המפיק השני של תוכנית הכדורגל שירים ושערים, ממנהלי בעבר של הסניף הישראלי של אל על.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, חדשות כלכלה, יחסי עבודה, תיירות, תעופה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.