שוב תקלה: הרכבת מנהריה למודיעין "נתקעה" בתל אביב

שרשרת התקלות ברכבת ישראל ממשיכה לצבור שיאים. רכבת תקולה בתל אביב, בולמת רכבות אחרות על אותה מסילה. דובר הרכבת: בהעדר תשתיות של מסילת רכבות נוספות בציר איילון, נרשמים עיכובים ושינויים בתנועת הרכבות באזור

Print Friendly

ושוב תקלות בלוח הזמנים של רכבת ישראל – רכבת שיצאה הבוקר (שלישי) מנהריה בדרכה למודיעין נעצרה בשל תקלה  בתחנת האוניברסיטה בתל אביב והנוסעים נאלצו להמתין שעה ארוכה עד שהגיעה רכבת חלופית שתסיע אותם ליוד- מודיעין.
כמובן שאין זו הפעם הראשונה בה רכבת נעצרת באמצע הדרך בשל תקלה, והנוסעים אינם מגיעים ליעדם בזמן.

אילוסטרציה - צילום מסך רכבת ישראל

אילוסטרציה - צילום מסך רכבת ישראל

בגלל התקלה הזו, אומר דובר הרכבת כי בהעדר תשתיות של מסילת רכבות נוספות בציר איילון, נרשמים עיכובים ושינויים בתנועת הרכבות באזור. והרכבת שיצאה מכרמיאל לבאר שבע חזרה לתחנות הרצליה ואמורה להמשיך את דרכה לבאר שבע אחרי איחור של יותר מחצי שעה ( הנוסעים יוכלו לקבל פיצוי בכרטיסי הרב קו שלהם) .
וכמו תמיד טכנאי הרכבת יצאו למקום ומאתרים את התקלה , אבל שוב נרגמה עוגמת נפש לנוסעים ששואלים, מתי כבר נוכל לסמוך על רכבת ישראל שתביא אותנו ליעדי הפנסיה בלי עיכובים ובזמן.
כאמור מרכבת ישראל נמסר כי נוסע שעוכב מעבר למחצית השעה זכאי לפיצוי, שיבוצע ישירות לכרטיס הרב קו שלו.

Print Friendly

על אודות יצחק פרי

כתב התעופה התחבורה והתיירות בקול ישראל לשעבר, המפיק השני של תוכנית הכדורגל שירים ושערים, ממנהלי בעבר של הסניף הישראלי של אל על.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, בטיחות בדרכים, חדשות בארץ, כלכלה, עוד בתיירות, פנאי, רכב, תיירות, תיירות בארץ. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.