חדש בטלוויזיה: שני, 15 ביולי, 2019

חלומות בהקיץ, רוצח בכיתה, המופע של עלי ג'י, Black Money Love

Print Friendly

חלומות בהקיץ | Daydreamer, ערוץ ויוה פלוס 

טלנובלה תורכית. סאנם מתחילה לעבוד במשרד פרסום שמנהל ג'אן. אחיו חושק בתפקידו ומגייס את סאנם לרגל נגד ג'אן בתמורה לכיסוי חוב של אביה. סאנם עושה זאת ומתאהבת בג'אן, שמתאהב בה גם כן. מה יקרה כשהוא יגלה שלמעשה פעלה נגדו?

21:35 רוצח בכיתה | Killer in Our Classroom, ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD

בעשור האחרון התרחשו יותר מקרי ירי בבתי ספר בארצות הברית מבכל שאר מדינות העולם יחד. אחד מאותם מקרים הוא הירי שהתרחש בשנת 2018 בבית הספר התיכון בעיר פארקלנד, בו נרצחו באכזריות 17 בני אדם. הניצולים, המופיעים בסרט לצד תיעוד מצמררים מזירת האירוע, פועלים על מנת להביא לשינוי מדיניות הפיקוח על כלי נשק בארה"ב, ולוקחים את הקמפיין שלהם הכי רחוק שאפשר- עד למדרגות הבית הלבן. בריטניה, 2018.

המופע של עלי ג'י | Da Ali G Show, נטפליקס | Netflix 

סדרה קומית.

אין שם עברי | Black Money Love, נטפליקס | Netflix

סדרת טורקית.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !
Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה חדש ב-TV, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.