סליק בהתנחלות הכיל אקדחים, רובי סער וצלפים, רימוני יד וארגזי תחמושת

בחיפוש שנערך בבבית אחת ההתנחלויות בשומרון נמצא סליק ענק של נשקים ואמצעי לחימה. המתנחל נעצר

Print Friendly

15 כלי נשק, אלפי כדורים, כוונות ומשתיקי קול נמצאו אמש (שני) בחיפוש בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל בביתו של מתנחל (40) מאזור השומרון שבשטחים הכבושים החשוד בהחזקת אמצעי לחימה בניגוד לחוק. המתנחל נעצר ויובא הבוקר(שלישי) בפני שופט השלום בחדרה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.  

כמות ענק של תחמושת (צילום: דוברות משטרת ישראל)

כמות ענק של תחמושת (צילום: דוברות משטרת ישראל)

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה

בפעילות בלשי משמר הגבול בהתנחלות בשומרון, ביצעו השוטרים חיפוש בבית המתנחל כשבמהלכו נמצאו במסתור 15כלי נשק מתוכם 7 אקדחים ו- 8 נשקים ארוכים ביניהם נשקי צלפים שהוחזקו על פי החשד בניגוד לחוק. עוד איתרו השוטרים בחיפוש מספר גדול של ארגזי תחמושת שהכילו אלפי כדורים בקטרים שונים.  בחיפוש אף אותרו רימון הלם כוונות ומשתיקי קול.

"אנחנו מבצעים פעילויות רבות למיגור החזקת אמצעי לחימה בלתי חוקיים ואנחנו מצליחים לאתר עשרות אם לא מאות נשקים בשנה אבל כמות כזו של נשקים בבית אחד, סוגי הנשקים והכמות העצומה של התחמושת הפתיעה אפילו אותנו" סיפר קצין מג"ב שפיקד על הפעילות. כאמור, המתנחל נעצר והמשטרה תבקש הבוקר את הארכת מעצרו בבית משפט השלום בחדרה.

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.