הסקסולוגית הנודעת, ד"ר רות ווסטהיימר, נכנסת לעסקי היין

הגורו היהודיה של עולם המין משיקה את 'יין האהבה', כדי לסייע לזוגות להירגע לפני הפעולה החשובה. ווסטהיימר עצמה – כמעט שלא שותה יין. מה שעובד בשבילה זו כוסית ג'ינגר אייל

Print Friendly

הגורו היהודיה של עולם המין משיקה את 'יין האהבה', כדי לסייע לזוגות להירגע לפני הפעולה החשובה. ווסטהיימר עצמה – כמעט שלא שותה יין. מה שעובד בשבילה זו כוסית ג'ינגר אייל

מאת שי שגב

ד"ר רות ווסטהיימר נכנסת לעסקי היין. הסקסולוגית בת ה-84, ניצולת שואה, פסיכולוגית בוגרת אוניברסיטת סורבון שבצרפת, מחברת ספרים ומטפלת מין, יוצאת בקו חדש של יין עם אחוז כוהל נמוך. לטענתה, אלו יינות מקליפורניה עם 6% כוהל בלבד, אשר יושקו תחילה בסופרמרקטים ובחנויות בניו יורק ולפחות באחת "ממסעדות העלית" של התפוח הגדול – כבר ביולי הקרוב.

ד"ר רות ווסטהיימר - צילום: דיוויד שנקבון, ויקימדיה

ד"ר רות ווסטהיימר - צילום: דיוויד שנקבון, ויקימדיה

מותג היינות ייקרא ו'אן ד'אמור Vin d'amour (יין האהבה), ובהתאם לרעיון הכללי, יש לצרוך באופן מתון את היין העדין – וזאת כדי לסייע בזוגיות. ד"ר ווסטהיימר התראיינה לניו יורק פוסט אודות המשקה ואמרה: "תמיד אמרתי לזוגות שצריך לשתות כדי להירגע, אבל לא יותר מדי… אם אישה שותה יתר על המידה היא נרדמת, אם גבר שותה יתר על המידה – הוא לא יכול לתפקד".

ווסטהיימר אינה שתיינית יין גדולה בעצמה, אך נהנית פעם בפעם מכוסית של גוורצטרמינר, אך תמיד תעדיף משקה ג'ינג'ר אייל. לפחות בשבילה – זה עובד.

ד"ר ווסטהיימר החלה לתת עצות בתחום המיניות במסגרת תוכניות רדיו ליליות בארצות הברית במהלך שנות השמונים של המאה הקודמת, ולאט לאט התרחב מעגלה לתוכניות טלוויזיה, טורים קבועים בעיתונים, 35 ספרי עצות בנושאי מין, קלטות וידאו ועוד.

Print Friendly

על אודות שי שגב

שי שגב משמש כמבקר הקולנוע והטלוויזיה של מגפון. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז' מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה. בשנים האחרונות משמש ככתב היין האלכוהול של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. בעבר שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט יין ומזון בתחרויות בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו"ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אוכל, יין ואלכוהול, כתבות אוכל, סקס ומיניות, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.